Kocaelispor Yandaş Vukuf Yarışmasında yarın balaban zaman

İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nün bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Kocaelispor Lehtar Bilgelik Yarışmasında ferda şişman final yapılacak. Yarın Kocaelispor’un söylence isimleri üstelik jüride yerini alırken, enstrüman grubu MaNga’nın Kocaelispor üzere hazırladığı şarkı ve klip de ilk kez vatandaşların beğenisine sunulacak.

Kocaelispor tarihinin gelecek nesillere aktarılması yerine İzmit Belediyesi vasıtasıyla hayata geçirilen Kocaelispor Yandaş Bilgelik Yarışması bu sene Cumhuriyet Altını Parkı’nda başladı. Yarışmanın dördüncü günü Yunus Emre Hars Merkezinde bitmeme etti. Yarışmanın dördüncü gününü zirvede tümler 4 kişioğlu cumartesi akşamı gerçekleşecek olan büyük finalde mücadele etme hakkı kazandı. Böylelikle dördüncü günün böylelikle finale yükselen sima sayısı 11’e yükseldi. Finalde Kocaelispor’un efsane isimleri de jüri adına düz matlup ve dereceye girenlere ödüllerini takdim edecek. Yarışmayı geçmiş tam bitiren anatomi 3 bin TL, ikinci sırada tümleç ölümlü 2 bin TL ve üçüncü tam tümler isim ise bin TL’lik bağış çekinin sahibi olacak. Dürü çeklerinin yanı sıra dereceye girecek olan isimleri sürpriz hediyeler bekliyor olacak.

Final gününde antrparantez ünlü enstrüman grubu MaNga’nın Kocaelispor amacıyla hazırladığı nağme ve klip de ilk kez vatandaşların beğenisine sunulacak. – KOCAELİ

Share: