Kocaeli’de damadın cinayetten saatler evvel nikah tazelediği görüntüler ortaya bundan sonra: Çocuklarımın evde olmasına rağmen eşim eve ayvaz alıyormuş

Kocaeli’de boşanma aşamasında olduğu eşiyle tartışan Z.E. tıpkısı süreliğine Eskişehir’birlikte cıvıl cıvıl babası Cafer Uçucu Akçay’ın yanına gitti. Babası çifti barıştırmak amacıyla kızı Z.E. ile birlikte damadının yaşadığı Darıca ilçesindeki evine geldi. Burada güveyi M.E. ile eşi ve kayınpederi ortada ağız dalaşı artık. Tartışmanın daha dahi büyümesi üstüne M.E. eline geçirdiği keserle eşinin başına vurarak dokunaklı yaraladı. Gözü dönen herif, elan sonra dahi bıçakla kayınpederini öldürdü. Cinayetten saatler önceki eşiyle dini nikah tazelediği ortaya sâdır gâvur adam, polis ekipleri yoluyla yakalandı. Çıkarıldığı mahkemece tutuklanan M.E.’nin verdiği ifadeler ortaya artık.

EŞİNİN KENDİSİNİ ALDATTIĞINI VE AFSUN YAPTIĞINI İDDİA ETTİ

İfadesinde, kestirmece 20 yıldır evli olduğu eşi Z.E.’nin 15 yıldır kendisini aldattığı ile ilişkin çevreden duyumlar aldığını belirten M.E., “Tıpkısı zamanda ben işteyken da çocuklarımın evde olmasına karşın eşim eve eş alıyormuş. Ben bu konuyu eşimle konuştuğumda bu hususu seçme ant reddediyordu. Tıpkısı zamanda eşim gözsüz etme büyüsü, uyutma büyüsü ve delirtmek üzere yemeklerime biberli kattığını düşünüyorum. Eşimin bunları yapmasının sebebi tamamen beni aldatması ile ilgilidir. Ben yokken eve insan alıp almadığını çocuklarıma sorduğumda bu hususu çocuklarım dahi reddediyorlardı. Ego metal konu kullanırım ancak ispirto kullanmam. Eşimle da uzaklık uzaklık beraber metal madde içerdik. Kısaca 15 dönem ilk birlikte eşimle beraber maden husus içmiştik. Kestirmece 15 yıldır eşimin beni aldattığını düşündüğümden ufuk en üst 10 gün ilk eşimle kötü tıpkı şekilde tartıştık.

“EŞİMİN AİLESİ DURUMU KABUL ETMİYORDU”

Başkaca eşime tek tokat attım ve eşimin sol denetleme morarmıştı. Bu kavga esnasında öz isteğimle eşimi dini adına yavuklu tıpkısı biçimde boşadım. Akabinde eşime babanın evine giderek tıpkısı süre saksı dinle dedim. Henüz sonradan eşim babasının Eskişehir’bile bulunan evine gitti. Bu süreçte eşimle telefonla meydanlık küşayiş konuşuyorduk. Bu konuşmalarda ego eşimin ailesine eşimin beni aldattığı ile ilgili sözler kendilerine söylediğimde eşimin ailesi bu durumu kesinlikle kabul etmiyorlardı. Huzursuzluğun sebebinin benim metal özellik kullanmam olduğunu düşünüyorlardı” dedi.

CİNAYETTEN SAATLER ÖNCE DİNİ NİKAH TAZELEDİLER

Eşinin ailesinin kendisine mızrap maddeyi bırakması gerektiğini söyleyen M.E., “Ben bile 11 Ağustos haset eşimle ve babasıyla telefonla konuşarak kendilerine uyuşturucu madde kullanmayacağımı, evde ağız tatsızlığı çıkarmayacağımı, eşimi sevdiğimi söyledim. Eşim ve ailesi da temas şeyin düzeleceğine inandılar. Akşam vücut saat 18.00 sıralarında Darıca’ya eşimle gelişigüzel tevakkuf ettiğim eve geldiler. Ego, eşim ve çocuklarım yatsı namazına kadar zat evimizde mesafe geçirdik. Üste tıpkısı mesafe ego eşimle birlikte 1 buçuk saati çok bir müddet ikametimin rast mevcut ormanda dolaştık. Ormanda dolaştığımız esnada eşimle hıyanet meselelerini tek konuşmadık.

“EL ELE GÖZ GÖZE VAKİT GEÇİRDİK”

Umum ele göz hücre bahtiyar bire bir şekilde dolaşıp koridor geçirdik. Eşim Eskişehir’e gittiğinde ailesine benim kendisini yavuklu kendisine boşadığımı söylemiş, ben da kendi aileme bu hususu söylemiştim. Ailelerimizin mümin olmasından periferi eşim ve babası geri Darıca’ya geldiğinde bizim tekrardan dini nikahı kıymamızı istemişti. Bu sebeple ben eşimle alay malay bire bir müddet ormanlık düz olan mesire alanında dolaşıp geldikten sonradan eşimle alay malay ikametimizde dini nikahı kıydık. Dini nikahı yatsıdan sonraları imamla alay malay eve gelerek saat 23.00 sıralarında ikametimizde kıydık” diyerek konuştu.

“MÜNTEHA EGO MALTALIK KADINIYIM”

Yapı katında eşiyle birlikte 1 saat dostane ettiklerini dile getiren M.E., “Bu arkadaşça esnasında rastgele şeyi belirtik ortaya koyduk. Eşim bana aldatma meselesi ile ilişik istediğini sorabileceğimi söyledi. Benim eşimle bu aldatma meselesi hariç ailevi, soylu erki hiçbir sorunumuz yoktur. Benim açımdan dava sadece bu aldatılma meselesidir. Bu sebeple eşimle tahminî 1 saatlik konuşmamızda aklıma takılan bu aldatılma meselesini konuştuk. Ego kendisine ısrarlı ayrımsız şekilde eşime beni aldatıp aldatmadığını sordum. Eşim bile en üst sinirlenerek bana ‘Bunları ki söylüyor, böyle aynı madde banko yok. Tamam, ego maltalik kadınıyım, ayrıntılar da senden değil’ diyerek damarsız tıpkı şekilde bağırdı. Bu sebeple düzlem bir anda gerildi, bağırmaya başlayınca ben da eşime ‘Sus kâfi daha çok herkes bizi duyacak, kepazelik çıkacak’ dedim ve arkası sıra eşime tokat attım, bu sırada o bile bana vurmaya başladı.

“ELİMDEKİ KESERİ RASGELE HATIRLAYAMADIĞIM BÜYÜKLÜĞÜNDE EŞİME SALLADIM”

Akabinde eşim yattığımız yatağın beraberinde kâin kovanın içre mevcut keseri eline aldı ve bana vurmaya punt kalmadan ego çabukça eşimin eline uzandım ve keseri elinden aldım. Bu tam eşimle bağrışmalar devam ediyordu. Ben eşime ‘Demek sen esrar husus kullandığımı söyleyerek bana bühtan atıyorsun, benim seni dövdüğümü ve sana bakmadığımı söyleyerek ve bana bağırarak aldatmana kulp arıyorsun’ dedim. O zaman gözümün dönmesi sebebi ile elimdeki keseri rastgele şu dakika hatırlayamadığım büyüklüğünde kendimi defans için eşime salladım. Bu esnada eşimin esasen dem aktığını gördüm ve korkarak aşağıya indim” şeklinde konuştu.

“KAPILAR AÇILMAYINCA SALONA KOŞTUM”

Bu tam bağrışma seslerinden kayınpederi Cafer Tayyar Akçay’ın uyandığını kaydeden M.E. “Kayınpederimle mutfağın önündeki koridorda karşılaştık. Kayınpederim benim üstümdeki kanları gördü ve kızını öldürdüğümü fikren mutfağa girdi. Eline tezgahta mevcut bıçağı alarak üzerime doğru yürüdü, bu esnada kayınpederimin bana zarar vereceğini düşünerek çocuklarımın yattıkları odalara gittim. Bu sırada çocuklarım benim kendilerine zarar vereceğimi fikren kendi odalarının kapılarını kilitlediler. Ben çocuklarımın odalarına birer pare çifte atarak açmaya çalıştım ancak kapılar açılmadı. Kapılar açılmayınca ben dahi salona kaçmak zorunda kaldım. Bu tam kayınpederim beni kovalıyordu. Salondan ayrıksı kaçacak yerim kalmayınca kayınpederimle yüz yüze geldik.

Kayınpeder Cafer Tayyar Akçay.

“KAYINPEDERİMLE SALONDA BİR SÜRE BOĞUŞTUK”

Bu sebeple kayınpederimle salonda aynı müddet boğuştuk. Ardından alay malay kayınbirader pederimin yattığı yatağın üstüne düştük. Bu tam elindeki bıçağı bana saplamaya çalıştı. Ego de kendimi gözlemek üzere kayınpederimin elini tuttum ve bıçağı elinden aldım. Bu tam kayınpederim hala bana ağırlık ve çifte sallıyordu. Bu sebeple ego birlikte kendimi korumak amaçlı bıçağı değme salladım. Temas salladığım bıçak, kayınpederimin neresine geldiğini hatırlamıyorum. Bu tam ben benzeri fırsatını bularak kayınpederimin elinden kaçıp kapıya makul gittim. Arkama baktığımda kayın pederimin ayakta olduğunu ve bana baktığını gördüm. Bu sebeple bibi benim peşimden geldiğini sanarak hızlıca çelik kapıyı açarak ikametimden çıktım” ifadelerini kullandı.Share: