Kişmiri yollarında nitelik

Karaca yollarının yapım, hizmet ve tamir çalışmaları sürdürülen kesimlerinde kısık gidilmesi, trafik belen ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine bakarak, TEMA Otoyolu’nun İzmit Garp-Kandıra kavşakları İstanbul- Ankara yönünde üstyapı ve asfaltlama çalışmaları gerçekleştiriliyor. Bu nedenle otoyolun söz konusu kesimi trafiğe kapatılarak, sürücüler İzmit Günindi Kavşağı’ndan D-100 için yönlendiriliyor. Icraat hafta arası her zaman 22.00-06.00 saatlerinde yapılıyor.

Rum Otoyolu’nun Ankara- Bolu mülk sınırı- Çamlıdere Kavşağı 18-19. kilometrelerindeki Tatlak Köprüsü’nde tabliye ve üstyapı tamir çalışmaları cihetiyle Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, erişim başka istikametten iki cepheli sağlanıyor.

Kahramanmaraş-Narlı- Gaziantep yolunun 28-31, Akşehir-Hamam yolunun 62-67, Erzurum- Çat yolunun 48-51. kilometrelerindeki imal çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.

Ankara-Pozantı Otoyolu’nun Pozantı Şimal-Pozantı Cenup kavşakları 4-6. kilometrelerindeki Çakıt-8 viyadüğünde genleşme derzi bakım ve tamir çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü devam ediyor.

Sinop- Boyabat yolunun 51. kilometresinde köprülü gaga yapım çalışmaları cihetiyle muvasala kontrollü sürdürülüyor.

İzmir- Çeşme Otoyolu’nun 4-6. kilometrelerinde (Güzelbahçe- Urla kavşakları) ekolojik köprü imal çalışmaları zımnında İzmir istikametinde iyi abdestbozan trafiğe kapatılarak, ulaşıma sair şeritlerden müsaade veriliyor.

Mudanya-Gemlik yolunun 19-25. kilometrelerinde köprülü gaga yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanıyor.

Kars- Kağızman yolunun 55-57. kilometrelerindeki imal çalışmaları cihetiyle sürücülerin trafik belen ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

Share: