Kemer Belediyesinden vatandaşlara ve turistlere aşure ikramı

Tümsekli Şehremini Necati Topaloğlu, Muharrem ayı nedeniyle vatandaşlara aşure ikram etti.

Tümsekli Kullanılmamış Mahallede kurulan Antalya Büyükşehir Belediyesine ilgilendiren iş durumunda alaca aş dağıtan Belediye Reisi Topaloğlu’na, Uray Komutan Yardımcısı Sakıncasız Gül, Komutan Topaloğlu’nun eşi Fikriye Topaloğlu ve Başbuğ Yardımcısı Gül’ün eşi Ayla Gül ve CHP Eş Kolları Başkanı Sema Özdemir eşlik etti.

Başkan Topaloğlu ve beraberindekiler ilk aksata yerindeki esnafı musahabe ederek anlı şanlı işler temennisinde bulundu. Vatandaşlarla kardeş kardeş eden Komutan Topaloğlu, henüz sonradan turistlere aşure ağırlama etti. Başbuğ Topaloğlu, peşi sıra Beldibi Mahallesinde ve Arslanbucak Mahallesindeki Tümsekli Belediyesi Hizmet Alanında vatandaşlara ve işçilere aşure izaz etti.

Komutan Topaloğlu, yaptığı açıklamasında, aşurenin temas ve beraberliği perçinlediğini belirterek, millet adına bağlanak ve el birliği içerisinde elan tüvana olduklarını söyledi.

Hafta boyunca birlik mahallelerdeki iş yerlerinde alaca aş dağıtımına devam edeceklerini anlatım eden Topaloğlu, “Bilcümle halkımızın Muharrem ayını tebrik ediyorum. İslam alemine hayırlar getirmesini dilek ediyorum.” dedi.

İlk kere aşurenin tadına icra vekili yabancı misafirler ise aşureyi haddinden fazla beğendiklerini ve ikramlarından ufuk Tümsekli Belediye personeline teşekkürname ettiklerini kaydetti. Öte yandan Kemer Belediyesi esas bina uğrunda dahi uray çalışanlarına alaca aş ikramında bulunuldu. – ANTALYA

Share: