Kederli ana, minibüste hücum girişimini ağlayarak anlattı: Kızım yalvarmış

Darülfünun okuduğu İstanbul’dan Sakarya’ya ailesinin yanına mevrut 21 yaşındaki M.K., Erenler ilçesinde şehir içi arızi nakil minibüsünde şoför S.S.Y. tarafından elleri arkadan bağlanarak cinsel taciz teşebbüsüne ve darp olayına maruz kaldı. Yaşanan fenomen sonrasında gözaltına alınan keleş tutuklanırken ızdıraplı asıl kızının yaşadığı iğrenç olayı gözyaşlarıyla anlattı. Yanık asıl Sevgi Koyuncu kızının telefonuna ulaşamayınca arayışa geçtiğini ve arayış içindeyken düşüp yaralandığını aktardı. Yanık temel Koyuncu, kızının psikolojisinin bozulduğunu aktardı.

“EMELLERİNE MAŞA ETMEYE ÇALIŞMIŞ”

Kızının yaşadığı iğrenç olayı gözyaşlarıyla anlatan yanık anne Bağlılaşım Koyuncu, “Ego çocuğumu o sabah İstanbul’a sapasağlam gönderdim. Ben çocuğumu Allah’a kişi ettim. 3 yıldan beri ben çocuğumu okutabilmek üzere mücadele veriyorum. Topluma iyicene yavru kazandırabilmek için, ruhiyat bölümü okuyor benim kızım. Saat akşam ezanı 11 oldu telefonuna hala ulaşamıyordum, anne yüreği başında aynı öz olduğunu hissettim. Daha sonrasında babasına söyledim, gitti dışarıya baktı ama maatteessüf bulunmayan. Kalbimi arz çok sızlatan yasakçı şu oldu; ego aramaya çıktım ve görüngü bölgesinden 5 zaman mesafede ayağım takıldı düştüm, beniz üstü ve 5 an gitgide benim kızımı, minibüs şoförü aracın kapılarını kapatmış, ışıkları söndürmüş emellerine maşa etmeye çalışmış ve benim kızım üstelik uğraş etmiş. Bu olayın olduğu meydan insanların geçtiği düzlük. Benim kızımın elinde termosu vardı bunaltıcı aynı madde onu camlara vurmuş, bağırmış ve çağırmış amma tek kayırıcı reaksiyon vermemiş. Arabanın içerisinde benim çocuğumun elini bağlamış, ağzının konusunda basmış emellerini gerçekleştirebilmek amacıyla. O esnada kızım bırak diye niteleyerek yalvarmış, ‘anneme götür, annem beni iptila eder’ diye niteleyerek. O lafın üzerine benim çocuğuma daim yumruklar atmış ve emellerini gerçekleştirmiş” dedi.

“BENİM KIZIMIN ÖLÜSÜ GELEBİLİRDİ”

Yanık esas Koyuncu, “Çocuğum ruh bilimi okuduğu amacıyla onu terapi etmeye çalışmış, “Yapma” demiş, “senin annen, bacın namevcut mu? Kuvvetin bana mı yetiyor” demiş. Bunu der demez imdi dövmeye başlamış. Benim çocuğumun ellerindeki kelepçeyi çözüyor ve diyor ki, “Eğer bunu anlatırsan ailene seni öldürürüm arkana bakamadan birçok git” çocuğum iniyor biraz yürüdükten sonraları arakasına bakıyor ve plakayı alıyor. Benim kızımın ölüsü gelebilirdi. Ben şuanda ruhsal bindi alacağım, alsam ne peki? Bu beynimdeki iki saatlik görüngü hayatımdan ömrümü götürdü, ölsem bundan iyiydi. Tıpkısı çağa basit yetiştirilmiyor, susmayacağım. Bunu yapandan suç duyurusunda bulunacağım bu pislik şuan içeride 20, 30, 50 yıl acaba benim çektiklerimi geri getirebilirler mi? getiremezler” diyerek konuştu.

Share: