Karaca yollarında nitelik

Esmer yollarının imal, hizmet ve tamir çalışmaları sürdürülen kesimlerinde sakil gidilmesi, trafik belen ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Umumi Müdürlüğünün sefer durumu bültenine göre, TEM Otoyolu’nun Selimpaşa Kavşağı- Mahmutbey Gişeleri bölgesinde üstyapı yenileme çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle herhangi bir gün 22.00-06.00 saatlerinde otoyolun Edirne istikameti trafiğe kapatılarak, erişim diğer istikametten iki taraflı sağlanıyor.

İzmir- Çeşme Otoyolu’nun 4-6. kilometrelerinde (Güzelbahçe- Urla kavşakları) ekolojik köprü imal çalışmaları sebebiyle İzmir istikametinde salim şerit trafiğe kapatıldı. Bu kesimde erişim farklı şeritlerden sürdürülüyor.

Ankara- Niğde Otoyolu’nun Ahiboz-Emirler kavşakları 30-31. kilometrelerinde bakım ve tamir çalışmaları dolayısıyla Ankara istikametinde ulaşım kontrollü bitmeme ediyor.

Beyşehir- Isparta yolunun 25-44. kilometrelerindeki imal çalışmaları dolayısıyla ulaşıma kontrollü cevaz veriliyor.

Erdemli-Silifke-Taşucu yolunun 30-34 ve 50-54. kilometrelerinde (Taşucu ve Boğsak mevkileri) patlatmalı yapım çalışmaları cihetiyle 15.15-16.15 saatlerinde ulaşım kontrollü gerçekleştirilecek.

Kırşehir- Aksaray yolunun 1-3. kilometrelerindeki imal çalışması dolayısıyla ulaşım mukassem yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanıyor.

Çorum-Ankara yolunun 37-38. kilometrelerinde (İskilip- Osmancık kavşakları) değişik seviyeli dudak çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü sürdürülüyor.

Isparta- Antalya yolunun 0-15. kilometrelerinde sathi kaplama yapım çalışmaları sebebiyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

Çanakkale- Balıkesir yolunun 9-17. kilometrelerinde güreşçi köprüsü hizmet ve tamirat çalışmaları yapılacak. Bu nedenle yol trafiğe kapatılarak, sürücüler mütenavip güzergah olarak Müstecap-Habipler istikametine yönlendirilecek.

Artvin- Erzurum yolunun 1-50. kilometrelerinde bayır temizliği ve polat ağ aplikasyon çalışması zımnında saat 18.00’e büyüklüğünde sefer bodur sürekli aralıklarla trafiğe kapatılarak, muvasala bir tane şeritten kontrollü bitmeme edecek.

Share: