Kandilli Belediyesi asfalt çalışmalarına sürat verdi

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine kapalı Kandilli Beldesi’nde asfalt çalışmalarına atiklik verildi.

Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Vazıh, beldenin bir çokça bölgesinde asfalt çalışmalarına başladıklarını anlatım etti. Komutan Vazıh açıklamasında “Kandilli Belediyesi olarak beldemiz bölgemizdeki beldelere göre çokça açık ayrımsız coğrafyaya ehil. Nedeniyle kez ağımızda az çok serbest. Geçtiğimiz sene ve yıl bir nice mahalle ve sokakta bakir beton ve parke taşı defa çalışmaları yaptık. Uzun zamandır girişimlerini ve planlamalarını yaptığımız asfalt çalışmalarına bu sabahleyin itibariyle başladık. Belediyemizin imkanları kadar Kandilli Beldesi halkımıza daha modern ve konforlu bire bir dirim arz etmek üzere her alanda olduğu üzere erişim konusunda de çalışmalarımız devam ediyor. Asfalt çalışmalarımız bu çağ itibariyle başladı. Kandilli beldemizin temas noktasında beğenilmeyen olan mecmu bölümlerde 3-4 zaman bu çalışmalarımız bitmeme edecek. Asfalt çalışmalarımızı Zonguldak İl Özel İdaresi’nin gelişim makineleri ile yapıyoruz. Ben bu şalter ile bu çalışmaların yapılmasında emeği geçen herkese haddinden fazla teşekkürname ediyorum. İl Hususi İdaresi ekiplerimize ve belediye personelimize çalışmalarından ufuk teşekkür ediyorum” dedi.

Başbuğ Görgülü, antrparantez DOĞRU Tümen Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Günahsızlık Bozkurt ile Zonguldak İl Özel İdaresi Umumi Sekreteri Ahmet Güral Karayılmaz ile yaptıkları görüşmede, kendilerinin dahi Gökçeler ile Zonguldak yolu ortada kalan kısımda kalan yolu yapacaklarını rapor ettiklerini belirtti. Okumuş konuşmasında şu sözlere kayran verdi:

“YANLIŞSIZ Tümen Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt ile Zonguldak İl Özel İdaresi Umumi Sekreteri Ahmet Gürel Karayılmaz beldemizde devam eden asfalt çalışmalarını incelediler. Kendileri Gökçeler ile Zonguldak yolu ortada artan kısmı bile yapacaklarını tabir ettiler. Süfli çok bahtiyar oldum. Hepimizin amacı halkımıza işlemek. Bağlanak ve el birliği içerisinde beldemize yapılan seçkin çeşit hizmet bizi mutlu kıymet. Ben YANLIŞSIZ Fırka Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Temizlik Bozkurt ile Zonguldak İl Özel İdaresi Umumi Sekreteri Ahmet Gürel Karayılmaz’a bu anlayışlarından hava çok teşekkür ediyorum.” – ZONGULDAK

Share: