İzmir spor haberleri: Karşıyaka’da ağabey varsa dava bulunmayan

TFF 3’üncü Öbek 1’inci Grup’ta bu mevsim oynadığı 3 maçta 2 galibiyetle yarışa ortak olan Karşıyaka, takım kaptanlarından Kavga Özbey’in önceki 11’bile oynadığı 90 dakikalardan zaferle ayrıldı. Yeşil-kırmızılı kadroda 2013’ten bu yana 10’uncu sezonunu geçirip yıllardır önce 11’in değişilmezi olan 31 yaşındaki kesici bu mevsim 2-0 kazanılan Nevşehir Belediyespor deplasmanında 90 an merkez giydikten bilahare bağırsak sahada Uray Derincespor maçında 25 yaş kontenjanına takılıp şaşırtı bire bir şekilde kadroya alınmadı.

Kaf-Kaf, Çarpışma’in tribünde oturduğu o maçı 1-0 kaybederken, deneyimli futbolcu Ziraat Türkiye Kupası’ndaki Bergama Belediyespor deplasmanında formasına yine kavuştu. Bergama’yı 2-1’le eleyen yeşil-kırmızılılarda Kavga, 3-1 kazanılan akıbet 1922 Konyaspor deplasmanında bile evvel 11’da 90 an biçim giydi. Karşıyaka’de Konya deplasmanında İhsan Furkan ve bakir nakil Recep kontenjana takılırken, yeşil-kırmızılı takım tomar ve kupada Savaş’in 11’da oynadığı 3 maçı da kazanmayı başardı.

BİLETLER SATIŞTA

Ligde cumartesi haset Gema Polimer Mercanköşk Yıldızspor uğrunda Alsancak Mustafa Denizli Stadı’nda 8.5 yıl sonra taraftarıyla bulaşmaya hazırlanan Karşıyaka’da biletler satışa imdi. Mevsimlik kombine kartların üstelik 600 ile 3 bin TL arasında mütebeddil fiyatlarla satışının sürdüğü Kaf-Ka’ta Yayla Kekiği maçının bilet fiyatları mektepli 20, maraton dip 35, maraton alt 50, numaralı ast 60, VIP A-C 150, VIP B 300 TL kendisine açıklandı. Biletler karşılaşma gününe büyüklüğünde kulübün lisanslı işaret mağazalarında, maç haset bile stadyum gişelerinde satılacak.

Share: