İTO’NUN SEÇİM HEYECANI YOĞUNLUK OLUŞTURDU

İSTANBUL Ticaret Odası’nda 700 bin firmayı külah fail gelişim insanları, odanın patika komitelerinde görev yapacak temsilcilerini koymak için sandık başına gitti. İstanbul Fuar Merkezi’ne bağlanan yollarda dokunaklı kurgu trafiği oluştu, düşünce kullanacak şahıslar ise fuar merkezi girişinde uzun sıralar oluşturdu.

Türkiye’nin arz şişman odası olan İTO üyeleri, kendilerini 4 yıl süresince piyes edecek çığır komitesi ve meclis üyelerini fark etmek için 08.00’den itibaren İFM’nin 9, 10 ve 11 No’lu salonlarında kasa başına gitti. Fuar merkezine rey kullanmaya gelenler cihetiyle uzun miftah kuyrukları oluşurken, araçlar güvenlik şeridine park yeri edildiği üzere trafikte kükremek oluştu. Bunun yanında düşünce bağışlamak üzere sandık başlarına müracaat etmek isteyen kişiler dakikalarca kuyrukta bekledi. Sandıklar bugün saat 17.00’dan itibaren açılmaya başlayacak, 247 fikir sandığı, İTO’daki 81 Çığır Komitesi Üyelerini ve bu komitelerden İTO Meclisi’nde görev algı isimleri belirleyecek.

Düşünce kullanmaya mevrut Mehmet Cevat İletmiş “Araçların yanlış otopark etmesinden ekolojik ortam 1 saat 40 zaman içerisinde geldik. Buna ayrımsız çözüm bulunması geçişsiz az daha mankafa gidiyorduk. Görüş kullanmaya arzu var” dedi.

Düşünce örtmek için sırada muntazır Imge Tosunoğlu “Düşünce bürümek amacıyla Kocaeli’den geldim. Aracımı yolda bıraktım. Köprüden bu tarafa 4 saatten geldim” dedi.

Share: