İstek çıngı cinneti: İstedikleri çiftetelliyi ‘hemen çalmadı’ diye niteleyerek müzisyeni öldüresiye hakeza dövdüler

İstek parça cinneti: İstedikleri çiftetelliyi ‘hemen çalmadı’ diyerek müzisyeni öldüresiye hakeza dövdüler

BURSA – Ankara’de müzikçi Haysiyet Şener’in arzu terane çalmadığı gerekçesiyle öldürülmesinin yankıları sürerken, bir heves dehşeti dahi Bursa’birlikte yaşandı. Bursalı müzikçi Özkan Süslerer’den rağbet namına çiftetelli çalmasını talip alkollü eşhas, “bire bir müddet sonraları çalacağım” demesine rağmen 44 yaşındaki 3 bala babasını öldürürcesine dövdü. O anlar güvenlik kamerasına da yansıdı. Müzisyenin 2 telefonu üstelik kırıldı.

Bursa’de tıpkısı coşku mekanında 10 dirilik, istekte bulundukları parçayı 2. el çalmadığı gerekçesiyle tartıştıkları müzisyen öldüresiye dövdüler.

Olay, Mudanya ilçesinin Eşkel semtindeki bire bir coşku mekanında meydana geldi. İddiaya göre, Mekana mevrut 10 şahsiyet ekip, o tam sahnede olan müzisyen Özkan Süslerer’den 2. nöbet bir parçayı çalmasını istedi. Müzisyen Süslerer ise çiftetelliyi biraz mesafe geçtikten sonraları gene çalacağını belirtti. Bunun üzerine 10 nefis müzisyenle namzet olarak tartışmaya başladı, mekan çalışanları ile müşterilerinin araya girmeyi yavuklu tartışma sonlandırıldı.

Molaya çıkmasını beklediler

Saldırganlar sahnedeki çalışanların benzeri müddet molaya çıkmasını bekledi. Bu esnada Özkan Süslerer’in molaya çıktığını gören 10 hayat kayırıcı bahçede yakaladığı müzisyeni öldüresiye dövdü. Olayı gören mekan çalışanları kavgayı gine ayırırken, durumu 112 Ivedi Çağrı Merkez’ine bildirdi. İhbar üzerine mevrut sağlık görevlileri kaburgası hassas ve yüzü tanınmayacak ayla mevrut Süslerer’i hastaneye gönderme ederken, güllabi ekipleri yaşanan olayla ilgili soruşturma başlattı.

Ölümden döndüğünü belirten 3 yavru babası müzisyen Süslerer,” Oyun havası çalıyorduk. Kısaca 10 an sonradan sanatçının gelmesiyle müziğe meydanlık verdik. Elan sonra yanıma sahnede baziçe oynayan müşterilerden biri geldi ve bana bire bir parçayı benzeri sefer elan çalmamı söyledi. Gene çiftetelli çalmamı istediler. Kul bir süre sonraları yeniden çalacağımı belirttim. Ardından benimle küfürlü konuşmaya başladı. Ego tekrar sabırlı davranıp benzeri madde demedim. Sonraları bu 10 birey bana pusu kurdular. Koyuverme yapmamı beklemişler. Itlak yazmak üzere dip bahçeye çıkınca bir anda çarpma etmeye başladılar. Tıpkı kalem kaçamadım. Kaburgamda fay ve omzumda çıkık oluştu. 3 gündür işe gidemiyorum. Bu kişilerden şikayetçiyim. 2 telefonum dahi kırıldı” diye konuştu.

Güllabi ekipleri düzenlilik kamerasından belirleme ettiği zanlıları çakmak amacıyla himmet başlattı.

Share: