IQOS TEREA

Elektronik sigaranın sağlık risklerini ve bağımlılığı azaltmak gibi birçok faydası vardır.

Elektronik sigaranın avantajları arasında nikotin içermemesi, sigaraya karşı güvenli bir alternatif sunması sayılabilir.

ve tütün içermeyen tatlara sahip olmak.

Son yıllarda elektronik sigara pazarı katlanarak büyüdü ve 2022’ye kadar 22 milyar dolara ulaşması bekleniyor. Elektronik sigara üreticileri de dahil olmak üzere elektronik sigara patlamasından yararlanabilen çeşitli endüstriler var.

Elektronik sigara üreticilerinden bazıları iqos terea, iqos iluma prime, juul, blu elektronik sigaralar ve joyetech’tir.

Elektronik sigara pazarı henüz emekleme aşamasındadır ve daha fazla insan haberdar oldukça büyümesi beklenmektedir. Ancak bu sektörde sağlıklı büyümeyi sürdürmek için şirketlerin büyümelerini engelleyebilecek düzenlemelerden kaçınmaları önemlidir.

Elektronik sigaraların avantajlarının hala derinlemesine araştırılması gerekiyor. En önemli faydalar, tütün kullanıcılarını veya görgü tanıklarını dumanla ilişkili sağlık risklerine maruz bırakmadan nikotin verme yeteneğinin yanı sıra sigarayı bırakmaya hazır veya istekli olmayan ancak daha az zararlı bir alternatif isteyen sigara içenler için bir yol içeriyor gibi görünmektedir.

IQOS

IQOS, sıvı nikotini ısıtan ve onu duman yerine buhara dönüştüren bir buharlaştırıcı türüdür. Bu, geleneksel sigaraların kokusu ve hissi olmadan vapingin tadını çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

Zararlı tütün ürünlerinin yerine konulması, kullanım kolaylığı gibi elektronik sigaraların kullanıcılara sağladığı pek çok avantaj bulunmaktadır.

Giriş, elektronik sigaralar hakkında bazı genel bilgileri tartışacak ve Juul ile IQOS terea ile IQOS Iluma prime arasında kısa bir karşılaştırma sağlayacaktır.

Elektronik sigaralar, insanlar tarafından sigarayı bırakmak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Sigara içenlerin risklerini azaltmalarına ve bırakma maliyetlerinden tasarruf etmelerine yardımcı olabilirler.

Elektronik sigaraların avantajları temel olarak diğer nikotin ikame ürünlerinden daha ucuz olmaları, vücuda geleneksel sigaralar kadar zarar vermemeleri ve bazı araştırmalar sigarayı bırakmada diğer yöntemlere göre daha etkili olduklarını öne sürüyor. mevcut.

IQOS, neredeyse solunabilir bir buhar oluşturmak için tütün yapraklarını ısıtan bir cihazdır. iluma prime, IQOS 2S, IQOS 3S cihazları, IQOS 3X cihazları ve diğerleri dahil olmak üzere belirli bir iQOS cihazları serisi ile kullanım için yapılmıştır.

Juul, elektronik sigara topluluğu için yüksek kaliteli ürün tasarımına ve sezgisel kullanıcı deneyimine odaklanan e-sigaralar üreten Amerika merkezli bir şirkettir.

Elektronik sigaralar, kullanımı kolay ve geleneksel sigaralardan daha güvenli göründükleri için popülerdir. Ancak elektronik sigaranın çoğu kişinin bilmediği birkaç dezavantajı vardır.

Bazı insanlar, elektronik sigaraların daha düşük nikotin alımına ve ayrıca akciğer kanseri, kalp hastalığı ve inme riskinde azalmaya sahip olduğuna inanıyor. Diğerleri, sağlık riskindeki bu düşüşün, bu cihazların yanma içermemesinden kaynaklandığına inanıyor. Bu cihazların normal sigaralardan daha az toksik kimyasal saldığı ve aynı zamanda daha az duman çıkardığı varsayılmaktadır.

Kanada’da mağazalarda elektronik sigara satmak yasal ancak halka açık yerlerde satmanız veya kullanmanız yasal değil.

iQOS terea, Philip Morris International tarafından piyasaya sürülen iQOS serisinin en yeni modelidir. Cihaz, diğer vape kalemlerinin yaptığı gibi ısınmasını beklemek zorunda kalmadan buharı vaping için tam olarak doğru sıcaklıkta tutan dahili bir ısıtıcıya sahiptir. Bu, almanıza yardımcı olur

Share: