İller Bankası’ndan Altınova temasları

İller Bankası Bursa Bölge Müdürlüğü görevine başlayan Derya İnan, Yalova’nın Altınova İlçesini ülfet ederek muhtelif temaslarda bulundu.

İller Bankası Bursa Bölge Müdürlüğü görevine başlayan Yoğunluk İnan, Yalova’nın Altınova İlçesini görüşme ederek çeşitli temaslarda bulundu.

İller Bankası Bursa Toprak Müdürlü Derya İnan yanı sıra Proje ve Mekansal Planlama Müdürü M. Ercihan Subaşıoğlu ile birlikte Altınova İlçesini müzakere ederek değişik temaslarda bulundu. İlk yerine Altınova belediye başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında görüşme eden Toprak Müdürü İnan ve Subaşıoğlu, ilçede yapılan icraat karşı görüş alışverişinde bulundu.

Hersek Lagününü gezdiler

Ardında ilçeyi gezerek Altınova hakkında bilgelik kayran İller Bankası Bursa Bölge Müdürlü Çokluk İnan birlikte Proje ve Mekansal Planlama Müdürü M. Ercihan Subaşıoğlu, Hersek Lagününü birlikte musahabe etti.

Bölgenin yer önemli sulak alanı olan Hersek Deniz Kulağı, 152 hektarlık yüzeyi ve çevresindeki arazilerle 200 hektar alanda vadi kayran Altınova Belediyesi Huy Eğitim Merkezi ve Peyda Kuş Rasat Kulesi ile Tıbbi Aromatik Nebatat Bahçesini gezen misafirler Hersek Lagününe hayran kaldılar.

Altınova Belediyesi Mekân Mühendisi Davet Gürol ve Belediyesi Huy Yetişek Merkezi ve Celi Kuş Rasat Kulesi görevlisi Muhammet Said Özkan marifetiyle kesim üzerine hikmet kayran İller Bankası Bursa Nahiye Müdürlü Kükremek İnan ile Proje ve Mekansal Planlama Müdürü M. Ercihan Subaşıoğlu, izlence sonunda Tabiat ve Hayvanları Dulda Gönüllüleri Sözleşmesini üstelik içeren Türkiye’nin ilk ve bir tane Altınova Belediyesi Doğa Pasaportunu alarak dörtköşe ayrımsız zaman geçirdiler. – YALOVA

Share: