İçişleri Bakanlığından 81 ile ‘hurda araç’ genelgesi

Dünyanın genişlik zengin insanı Elon Musk’ın kurucusu olduğu küresel elektrikli vasıta üreticisi Tesla, Türkiye operasyonunu başlatıyor. Mutluluk içine kullanılmamış hızlı şarj istasyonları yerleştireceğini duyuran Tesla, İstanbul ofisi üzere 2 bakir hisse senedi ilanı da açtı.

Tesla İstanbul amacıyla yazıhane müdürü ve mir danışmanı pozisyonlarına hisse senedi ilanı yayınladı.

Tesla; Ankara, Antalya, Antalya, Aydin, Balikesir, Bursa, Edirne, Trap, İstanbul, İzmir ve Konya gelmek için 11 bölgeye acul yükleme istasyonları yerleştireceğini duyurdu.

CEO TRANSFERİ

Sözcü’nün haberine göre, ABD, Asya ve Avrupa pazarlarında satışa devam eden elektrikli vasıta devi Tesla’nın, Bir S, Nüsha 3, Model X ve Benzeşim Y elektrikli otomobillerini Türkiye’ye getirmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde Tesla’nın Türkiye operasyonlarını başlatacağı afişe, Türkiye’de kurduğu Tesla Motorları şirketiyle kamu modelleri Türkiye’ye getirileceği belirtilmişti. Tesla geçtiğimiz günlerde 2015 yılından bu yana Lufthansa Havayolları’nın Türkiye-Irak CEO’su kendisine görev fail Kemal Geçer’i transfer ederek Türkiye operasyonunun başına geçirdi.

Tesla ve JPMorgan savaşında yeni cephe

 

Tesla’da Dogecoin ile ifa dönemi başladı

 

Share: