Gümrükte unutulan valizler Van’da satışa sunuldu

Hava Meydanı ve gümrüklerde unutulan valizler, ihaleyi kazanan firma eliyle Van’birlikte satışa çıkarıldı.

Yurtiçi ve az dışından gelen yolcuların havalimanlarında unuttuğu ürünler, ihale usulü yöntemiyle satışa çıkarıldı. Binlerce valizin satıldığı ihaleyi kazanan Çanta İstanbul, Beşyol mevkiindeki dükkanda ürünleri satışa sundu. Konuyla ilişkin açıklamada bulunan Çanta İstanbul yetkilisi Dirimsel Demir, kestirmece bir kamer önceki satışa sundukları valizlere okkalı bir talebin söz konusu olduğunu ifade ederek, “İlimize ve bölgemize nasıl en ongun hizmeti sağlayabiliriz diye niteleyerek ceht içerisindeydik. Yaptığımız araştırmalar neticesinde gümrükte, havalimanlarında unutulan valizleri iri zorluklarla ilimize getirdik. Bu valizleri 4’te benzeri, 5’te benzeri, bazı bazı 6’üstelik ayrımsız fiyata satıyoruz. İlimize sunturlu tıpkısı bakım sağladığımızı düşünüyorum. Müşterilerimiz mutlu, tığ memnunuz” dedi.

Türkiye’nin herhangi bir yerinden valizleri alıp, vatandaşların hizmetine sunduklarını belirten Çipo, “Kimi Zaman müşterilerden alıyoruz, unutulan valizler oluyor. Bu valizlerin varsa gelişmemiş tamirat yahut tadilatını yapıyoruz. Daha bilahare üstelik bunu uygun fiyatla vatandaşlara sunuyoruz. Şu anda fiyatlarımız kaliteli ürünlerde 350 TL’den başlayıp 700 TL’ye kadar çıkabiliyor. Bağımlı bunların genel ağ fiyatları ise 2 bin, 3 bin TL beyninde değişiyor” ifadelerini kullandı.

Alelhusus ülke dışına çıkan öğrencilerin alçak talebiyle karşı karşıya kaldıklarını vurgulayan Çipo, “Bu bire bir hizmettir. Kaliteli ürünü akla yatkın fiyata sunuyoruz. Alelhusus öğrenci kesiminden ağır tıpkı dilek var. Benzeri aydır açmamıza rağmen kısaca 450 valiz satışımız oldu. Güçlükle dışına gidecek olan vatandaşlar, iklim dışına çıkan öğrenciler gönül gösteriyor. Sunu çokta çaput valizler yeğleme ediliyor. Bu insanlara verdiğimiz hizmet bizleri dahi bahtiyar ediyor. Herkesin gelip görmesini istiyoruz” diye niteleyerek konuştu.

Vatandaşlar ise kaliteyi ucuza aldıklarını belirterek, firma sahiplerine teşekkür ettiler. – VAN

Share: