Gökhan Lamba, Diyarbekirspor başkanıyla yaşadıklarını anlattı: Zorla hüccet imzalattı, karısı yıllar sonraları benimle gitmek istedi

Gökay Kalaycıoğlu’nun Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Bilgelik Vesile programının bu haftaki konuğu bozuk futbolcu Gökhan Çıra oldu. Hayatı süresince kendisine zarar işleyen insanlarla benzeri bölüm yüz yüze geldiğini söyleyen Çıra, Diyarbekirspor’da yaşadıklarından bahsetti.

“SENET İMZALATIP KULÜPTEN ÇIKARAN ADAMIN KARISI İŞ FORA ETMEK İÇİN BANA GELDİ”

Cinslik tahrifat operasyonu nâkil Selin Ciğerci ile amor yaşadığından hava takımında istenmediğini belirten Çıra, “Selin’le ilişkimden yağlık istemediler. ‘Bu takımdan gidersen bu senedi imzalayacaksın’ dediler. Beni zamanında belgit imzalatarak kulüpten çıkaran adamın eşi yıllar sonradan bizimle hizmet etmek istedi. Para almadan kabul ettim ama beni kulübe ferasetsiz ahiz şartıyla. Hangi zaman istersem gelirim, idmana ben istersem gelirim ve benim istediğim insanlar oynayacak dedim. Ilk istemedi ama eşinden korktuğu için akseptans etti. Sonrasında takımda istediğim kabil oynayıp savaş ettim. Bana yaptıkları için bütün ağız tatsızlığı çıkardım. Senetlerimi aldıktan sonra üstelik futbolu bıraktım. Bunları Diyarbakır’bile oynarken yaşamıştım. Bu bana fail tanıdık kulüp başkanıydı, şimdi aramız gür” dedi.

“HEPSİNDEN İNTİKAM ALDIM”

Hayatı süresince kendisine beis işleyen insanlardan intikamını aldığını belirten adlı benibeşer, sözlerine şöyle devam etti: “Senet imzaladıktan sonraları ben kız arkadaşımın yanına İstanbul’a gideceğim, on paralık param yok dedim. O bile ‘Tamam sen havalimanına git ego sana mülk göndereceğim’ dedi. İstanbul’a indim tıpkısı baktım dünyalık bulunmayan. Aradığımda birlikte ‘Git sana sevgilin versin parayı onda çoktur’ dedi. Bu herif kulüp müdürüydü. Henüz sonraları Tuzlaspor’bile oynarken karşıma imdi ve intikamımı aldım. Tanrı gelişigüzel antlaşma kalbime bakarak verdi ve hepsinden haddinden fazla domuzuna intikamlarımı aldım. Kimsenin kötülüğünü istemedim. Düşmanım da benden bundan sonra çalışıyorsa Cenabıhak ona çıktı versin. Dostum, kardeşim çalışmıyorsa Cenabıhak ona hiç vermesin. Ego buralara yatarak gelmedim.”

“Aldattım, boşandık” diyen Gökhan Çıra, ihanete uğrayan Selin Ciğerci’nin geçmiş tepkisini anlattı Gökhan Çıra’dan gündem olacak itiraf: Selin Ciğerci amacıyla ahiretimi yaktım Gökhan Çıra’dan Gökay Kalaycıoğlu’nun “Biseksüel misin?” sorusuna karşılık

Share: