Giresun’da eşi, baldızı ve kayınbiraderinin eşini öldürüp intihara kalkışan adamın metrukiyet davasını öğrenince kırım yaptığı ortaya daha çok

Geçmiş gün ortası saatlerinde ilçenin Form Mahallesi Dörtyol mevkisinde Nuri Çamur, aynı müddet evvel evi terk eden 1 almanak eşi Arzu Çökelge ile görüşmek amacıyla kayınbiraderinin evine gitti. Burada, koşa ortada tartışma artık. Tartışma gelişmemiş sürede kavgaya dönüştü. Bu tam evde kâin baldızı Ayşe Kılıç ile kayınbiraderinin eşi Felç Çubukçu araya elde etmek istedi.

Yanındaki tabancasını calip Nuri Çamur, eşi Dilek ile baldızı ve kayınbiraderinin eşine peş peşe ateş etti. Nuri Çamur, peşi sıra silahın namlusunu namına doğrultup tetiğe çekti. Silah seslerini duyan komşuların ihbarı üzerine eve polis güçleri ve afiyet ekipleri atıf edildi. 4 dertli, ilk müdahalelerinin ardından Espiye Ihtişam Hastanesi’nde kaldırıldı. Ancak Gönül Balçık ile Ayşe Kılıç ve Damla Çubukçu, doktorların mecmu çabasına rağmen kurtarılamadı. Nuri Mil’un ise tedavisinin sürdüğü bildirildi.

BOŞANMA DAVASINA KIZMIŞ

Nuri Çökelge’un beş altı dönüş geçmiş eşinin kendisine metrukiyet davası açtığını öğrendiği, bu nedenle konuşmak için bile kayınbiraderinin evine gittiği, çıkan tartışmada dahi silahını çekip yara ettiği belirtildi. Nuri Mil’un elan ilk bile eşini gözdağı ettiği, evine dönmeye zorladığı tabir edildi.

DEFNEDİLDİLER

Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsilerinin arkası sıra cenazeleri yakınları marifetiyle teslim alınan Arzu Çamur ile kız kardeşi Ayşe Tığ, Espiye ilçesi Kurugeriş köyünde gün ortası kılınan cenaze namazının arkası sıra toprağa verildi. Katre Çubukçu’nun cenazesinin ise götürüldüğü İstanbul’de toprağa verileceği bildirildi.Share: