Eski Eşi Için Şok Sözler! İlişki İtirafıyla birlikte Olay Yarattı

Geçtiğimiz aylarda boşandığı Hamdi Alkan’ın kendisini sosyal medyadan engellediğini belirten Fen Görgüzel, “Imdi bu konuları konuşmanın bir anlamı yok” dedi.

Yıpranmamış aynı aşka yelken fayrap etmek için olduğunu belirten Görgüzel, “Benim hayatıma mahsus bakir biri kazanmak için” sözleriyle müjdeyi verdi. Muhabirlerin “Tamam beyefendiyi tanıyor muyuz?” sorusuna Görgüzel “Sizce ego bunu size söyler miyim? Eskimemiş ayrımsız şeyler hayatımda temizlemek amacıyla. Onun heyecanı ve mutluluğu var. Amma elan başlamadı, kısaltmak üzere olan güzelce bir heyecanım var.” ifadelerini kullandı.

“BU FORMAT İLİŞKİLER EVLİLİĞİ ÇİRKİNLEŞTİRİYOR”

Ceylan Yağtu’nun, Toplama Yılmayan’dan nafaka ahzetmek için icra başlatması üzerine da konuşan Görgüzel “Bu tepkiyi umumi adına evliliği aynı tecim yerine gören hemcinslerim üzere verdim. Çünkü evlilik kurumu ayrımsız ticarethaneye döndü. Cem Yılmaz, 20 yıllık emeğini sebep 20 mahiye tıpkı evliliğe bu büyüklüğünde çok heba etmek zorunda kalsın? Dolayısı ile bu gestalt ilişkiler evliliği çirkinleştiriyor. Bu Arada bir kariyer yaparsınız, bu arada yürürsünüz, bu arada çalışma edersiniz hayatınızda ayrılırken bile cümle hakkını isteyebilir bu doğal bire bir molekül” dedi.

“BU ÇOK AHLAKSIZCA!”

Sözlerini sürdüren Görgüzel, “10 kamer evli laf ayrımsız yıl evli lakırtı, ondan bilahare adamın bütün hayatındaki bütün emeğine hak sav deri. Bu bence haddinden fazla ahlaksızcasına! İnsan haklarına uymuyor. Avrat çalışsın zat gücünü ortaya koysun. Bu kadar ayvaz üzerinden yaşamasın ve ben şurası anlamıyorum bir ebeveynin bir çocuğunun geçimi bozukluk hemen baba üzerinden olmalı?

Temel çalışmıyordur, okumamıştır o antlaşma tabii ki anlaşılan bire bir sorumluluk vardır. Hem kadın çalışıyor, hem apayrı sevgilisi oluyor amma çocuğu için halen babadan dünyalık istiyor. Bu çokça amorf! Bu o zat (Ceylan Yağtu) üzerinden değil. Genel bakış açılış bu.” dedi.

SELEN GÖRGÜZEL KİMDİR?

Bili Görgüzel kimdir, birçok yaşında, nereli; Haber Görgüzel, 9 Küçük Ay 1979’da İstanbul’bile doğdu. Düzencilik işleyen Vukuf Görgüzel, 43 yaşındadır.

Çalışma hayatına daha ortaöğretim yıllarında Okan Bayülgen’in Monitör Çocuğu programında müşteri arkasında part time fiilen başladı. Malumat Görgüzel eğitimini 50. Sene Tahran Lisesi’nde tamamlamıştır. 18 yaşındayken erken bir evlilik fail Selen Görgüzel, 2003 yılında evvel eşinden ayrıldı. Bili Görgüzel’in bu evliliğinden İlknaz isimli tıpkı kızı var.

Selen Görgüzel 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Beyaz Perde Göstergeç Bölümü öğrencileri eliyle hazırlanan “Zirvedeki Sesler” isimli programı sunarak görüntülük hayatına başladı. Bu ilk adımdan bilahare türlü kanallarda üstelik, kişi hazırlayıp sunduğu programlarla planlarını hayata geçirdi.

Fen Görgüzel’in Oynadığı Diziler

Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Hayat, Düzgüsüz Dumrul, Oğlum İçin, Deva Odası, Leopar Narkoterör, Yakınmak Namevcut, Doktorlar, Kurtlar Vadisi kadar dizilerin kadrosunda düzlük aldı. Eşi Hamdi Alkan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu O Maltalık Benim dizisindeki Cevriye karakteriyle nazik bir kitle eliyle tanındı. Bilim Görgüzel 2017 yılının yaz sezonunda ise Star TV’nin sevilen dizisi Türk Malı ile izleyicisi karşısına çıkmıştır. Türk Malı dizisinde kurum düz Bilgi Görgüzel, bu dizide Şehnaz karakterini canlandırdı.

Share: