Eşiyle ilişkisi olduğunu kanıt etti! Komşusunu anadan doğma soyup beyzbol sopasıyla döverek videoya aldı

Yenidoğan Mahallesi’nde etkili M.Y., polis merkezine her an komşusu F.Z. ile ilişkisi olduğunu, F.Z.’nin eşi H.Z.’nin ilişkilerini öğrenince kendisini anadan doğma soyarak, beyzbol sopasıyla dövdüğünü, o anları çökertme telefonuyla kaydettiğini kanıt etti.

ŞANTAJ YAPIP ARABASINI ALMIŞ

M.Y. antrparantez H.Z.’nin namına görüntülerle şantaj yaptığını, otomobilinin satışını bedelsiz yerine onun akrabası U.Y.’nin üstüne yaptığını rapor etti.

KADIN İLİŞKİ YAŞADIKLARINI REDDETTİ

Olayla ilgilendiren soruşturma başlatan polis, H.Z. ile eşi F.Z. ve akrabaları U.Y.’yi gözaltına aldı. Şüpheliler emniyetteki ifadelerinde suçlamaları reddetti. F.Z. ise M.Y. ile aralarında ahzüita olmadığını söyledi. Yapılan incelemelerde ise çevirici satışının gerçekleştiği tespit edildi.

TUTUKLANDI

Emniyetteki işlemlerin arkası sıra 3 aynasız, adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkarılan şüphelilerden H.Z. ‘Gasp, şantaj, eşeysel sömürme, zılgıt, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi. F.Z. ve U.Y. ise tutuklanmadan yargılanmak üzere başıboş bırakıldı.Share: