Erkekler, gösteriş uygulamalarında kadınlarla yarışıyor

Rical, güzellik uygulamalarında kadınlarla yarışıyor

KOCAELİ – Rical yaptırdıkları güzellik uygulamalarıyla kadınları geride bıraktı. Gösteriş merkezlerinin yolunu markajcı rical; cilt bakımı, lazer epilasyon, microblading, manikür ve pedikür kabil uygulamaları tercih ediyor.

Daha güzelce ve saf benzeri cilde iyesi olmak isteyenler gösteriş merkezlerine gönül gösteriyor. Kadınların sıklıkla tercih ettiği güzellik merkezleri, bundan sonra erkeklerin da gözdesi oldu. Kocaeli’da mevcut Sirius Görk Merkezi’nden Eksper Estetiysen Gökçen Tüvana, erkeklerin manikür, pedikür, yüz bakımı, lazer epilasyon ve microblading uygulamasını haddinden fazla çok yeğleme ettiğini söyledi.

“Erkekler medikal deri bakımı, manikür pedikür, lazer epilasyon yeğleme ediyor”

Akıbet zamanlarda erkeklerin kadınlardan daha bakımlı olmaya başladığını anlatım fail Gökçen Tendürüst, “Erkeklerde kendilerine özen gösteriyor. Alelumum erkekler medikal kap bakımı, manikür, pedikür, lazer epilasyon, nasır ve mantar tedavisi amacıyla geliyor. Erkekler özellikle kemer üstü, yüz, dal ve göğüs kılları amacıyla lazer epilasyonu yeğleme ediyor” dedi.

“Microblading uygulamasında rical revaçta”

Erkeklerin microblading uygulamasına arzu gösterdiğini ifde fail Canlı, “Microblading uygulamasına erkekler kadınlara göre daha çok rabıta gösteriyor. Erkeklerin microbladingi yeğleme etmesinin sebebi, saf bire bir kıl yapısı ve doğal bir maharet olmasıdır. Microblading rötuş lazım. Eğer kullandığınız im kaliteli değilse, uygulayıcı hayat işinde eksper değilse maalesef bunlar sürekli olmaz ve istemsizce yara neticelere sebep cins. 17 yaş altı hiç kimseye microblading ve pudralama yapılmaz. Egzaması olanlara, cilt hastası olanlara, Tip 1 diyabet hastalarına, ihtisas melez takanlara, hormon bozukluğu olanlara, hamilere microblading ve grup pudralaması yapılmaz” şeklinde konuştu.

“Kaşa natürel bir vizyon için microblading yapılır”

Microblading kalıcılığının ten yapısına göre değiştiğini dile getiren Gökçen Zihayat, “Deri eğer pigmenti kabul etmezse ayrımsız haftaya büyüklüğünde microblading veya pudralama silinebilir. Normal ayrımsız cilt yapısına sahipse 6 kamer ile 1.5 yıl arasında kalıcılığı bulunan. Microblading üzere Tip 2 diyabet hastalarının doktor onayı alması gerekiyor. Önceden amansız hastalık tedavisi görmüş kişilerin hekim raporu almaları gerekiyor. Microblading hem cihazla hem kendine hususi kalemiyle yapılan tıpkı işlemdir, değişik farklı iğneler kullanılır. Eğer cilt yağlıysa kişiye seki pudralama yapılır. Şayet gönül katıksız tıpkı görünüş istiyorsa ve cildi birlikte buna elverişliyse microblading yapılır” ifadelerini kullandı.

“Kadınlara özeniyoruz”

Görk merkezinde işlemlerini yaptıran Sedat Kutu, “Yüzümdeki kuzguni ve yağlanmalardan âlem hizmet yaptırmaya geldim. Ayda tıpkı eğlenceli adına bakım yaptırıyorum. Ayaklarımda mantar olması sebebiyle umum ve kıç parmaklarıma manikür, pedikür yaptırıyorum. Lazer epilasyon yaptırıyorum. Sonuç iki yıldır güzellik merkezinde hizmet yapmaya başladım. Kadınların haddinden fazla kalıplı kıyafetli olması sebebiyle onlara özeniyoruz. Biz üstelik kalıplı kıyafetli olmaya özen gösteriyoruz” dedi.

Share: