DÜRÜST Tümen İl Başkanı Ahlatcı: “Öğretmenler toplumun mimarıdır”

YANLIŞSIZ Parti İl Başkanı Ahlatcı: “Öğretmenler toplumun mimarıdır”

ÇORUM YANLIŞSIZ Tümen Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, öğretmenlerin toplumun mimarı olduğunu söyledi.

İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı ve DOĞRU Öğür İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Çıpa, 24 Kasım Öğretmenler günü zımnında beş öğretmenleri İdris Şahin’i evinde müzakere ettiler. Ruh mahmul anların yaşandığı ziyarette Atmaca, öğrencileriyle özlenti giderdi.

İnsan hayatında öğretmenlerinin katkısının yadsınamaz olduğunu vurgulayan Yusuf Ahlatcı, “Tıpkısı adam tıpkı yerlere geliyorsa bunda sizin emekleriniz göz ardı edilemez. Bir öğrenciye ailesinden sonra evvel dokunuşu öğretmeni yapar. Bir çocuğa bir öğretmenin dokunuşu, onu hayata hazırlaması çokça makro. Akademisyen olan, kamuda görev işleyen, hisse senedi dünyasına atılmış arkadaşlarımız var. Öğretmenler toplumun mimarıdır. Tanrı sizden razı olsun. Sizleri başımızdan yarım etmesin. Yetiştirdiği cümle çocuklara verdiği emeklerden kıran öğretmenime şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren mütekait terbiyeci İdris Delimsirek ise, “Öğrencilerime ziyaretlerinden hava çok teşekkürname ederim. Bugüne kadar beni tek yalnız bırakmadılar. Böyle iyicene öğrenciler yetiştirdiğim çok üzere mutluyum” ifadelerini kullandı.

Ziyarette DÜRÜST Fırka İl Umumi Heyet Üyesi Ahmet Aytuğ Kahramantekin dahi amade bulundu.

Share: