DÜRÜST Tümen Çorum İl Başkanı Ahlatcı; “Geçmişine eş çıkmayan geleceğine ehil imkânsız”

SELIM Fırka Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Iyileştirme Merkezi’ni konuşma ederek ulu çınarlarla dostça etti.

Hem can hem dahi keyifli anların yaşandığı ziyarette İl Başkanı Ahlatcı, celil çınarlara Reisicumhur ve Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selam ve sevgilerini iletti. Yaşlılarla sohbet ederek isteklerini dinleyen Ahlatcı, ardından rehabilitasyon merkezi sakinleri ile yakından ilgilendi.

Huzurevi Yaşlı Bakım ve Iyileştirme Merkezi’ni inceleyen İl Başkanı Ahlatcı, “Ziyaretimizde gördük ki, Çorum’umuz nadir ulu çınarlarımız amacıyla 5 vazıh sağlık ve konfor içre yaşayabilecekleri iyice ayrımsız mekana henüz kavuşmuş” dedi.

Yaşlıların vukuf ve tecrübelerinden en üst düzeyde yararlanılması gerektiğini hatırlatan Ahlatcı, yaşlılara seçkin aktarılma müstelzim çekinmek ve sevginin gösterilmesi gerektiğini kaydetti.

Yaşlıların eski ile gelecek ortada köprü olduklarını belirten Başbuğ Ahlatcı, “56 milyon TL’ye servet olan, 96 yataklı yaşayış evimizde emeği güzeşte ilkin Recep Tayyip Erdoğan’a, Sülale ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımıza, Çorum Ev ve Toplumsal Hizmetler İl Müdürlüğümüze ve gelgel personellerimize teşekkür ediyorum. Yüzünüzdeki gülücük kalbinizdeki bağıntı yarım yamalak olmasın. Rabbim büyüklerimizi başımızdan fire etmesin inşallah” dedi

Ziyarette sevinci ve üzüntüyü bildirme etraflıca hissettiğini tabir eden Komutan Ahlatcı, “Ego bu mülakat ile şunu ayırt ettim ki yaşlılarımıza ehil çıkmalıyız. Onları savunmasız bakıma kadın oldukları devir bekâr bırakmamalıyız. Sonuçta bizleri doğurup, büyüten insanlar bunlar” şeklinde konuştu.

Ziyaretleri nedeniyle yaşlıların gözlerindeki bayram ışığının görülmeye derece olduğunu kaydeden Ahlatcı, kendileri amacıyla arz büyük mükafatın ulu çınarların dualarına mazhar olmak olduğunu söyledi. – ÇORUM

Share: