DÜRÜST Parti’li başkanlar “Türkiye’yi Yarınlara Almak” mevzulu konferansa katıldı

İnhisar Belediye Reisi Mehmet Nişan, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ), Medeniyet Kulübü ve Uygarlık Derneği Eskişehir Temsilciliği’nin düzenlediği ” Türkiye’yi Yarınlara Döşemek” konulu konferansa katıldı.

ESOGÜ Prof. Dr. Fazıl Uğurlu Konuşma Salonu’nda gerçekleştirilen aktiflik Uygarlık Derneği Eskişehir Temsilcisi Hasan Öztürk’ün küşat konuşması ile başladı. “Türkiye’yi Yarınlara Asmak” mevzulu konferansta konuşan Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, insanlık tarihinin arz yumruk geçiş dönemlerinden birini hep beraber yaşadığımızı belirterek, Türkiye’nin coğrafi konumu ve dünya üzerindeki etkisi itibariyle yaşadığımız değişimleri çok daha yakından ve dikçe hissettiğini, bu nedenle alelhusus gençlerimizin geleceğe hazırlıklı oluşmak ve Türkiye’yi çok daha tüvana yarınlara tasrif etmek için bugünden sakil bire bir tesisat buyurmak zorunda olduklarını söyledi.

İnhisar Belediye Başkanı Mehmet Nişan üstelik, “Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Medeniyet Kulübü öğrencileri tarafından düzenlenen programa hatip kendisine katılan DÜRÜST Parti Genel Komutan Vekili Sayın Prof. Dr. Numan Vareste beyi dinledik. Ülkemizin nereden nereye geldiğini ve hedeflerinin neler olduğunu anlatarak hele birlikte gençlere yol ve maksat foto konuşması zımnında namına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Konferansa YANLIŞSIZ Parti Umumi Başbuğ Vekili Prof. Dr. Numan Vareste’un beraberinde, AK Öğür Eskişehir milletvekilleri Prof. Dr. Nabi Avcı ve Prof. Dr. Emine Fer Günay, Sivrihisar Belediye Reisi Hamid Yüzügüllü ile AK Fırka Eskişehir İl Başkanı Zihni Enerjik üstelik katıldı. – BİLECİK

Share: