Didimli güre sporculara tişört sürprizi

Vazıh Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Aydınlık’bile ölçülü GSB Spor Okulları, 21 değişik branşı ile gençlere sporu sevdirmeye devam ederken, Didim’birlikte spor okulu öğrencisi güre sporculara tişört dağıtıldı.

Bilgisizlik ve Spor Bakanlığı yoluyla rastgele yıl 81 ilde planlı GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları yaz döneminde faaliyetlerine çabukluk kesmeden sürdürüyor. Ziyalı’dahi üstelik 21 ayrımlı branşta verilen eğitimler bilirkişi antrenörler eşliğinde gerçekleştirilirken, Aydın Cahillik ve Spor İl Müdürlüğü marifetiyle 17 ilçede planlı 5-18 yaş aralığındaki çocuk ve gençlerin bilişsel ve sportif gelişimleri ile sosyalleşmelerine yardım sağlayarak yeteneklerini ortaya fehmetmek üzere sportif kurslar verilmeye devam ediyor.

Bu çerçevede Didim ilçesinde spor okullarına mevrut zihayat sporcular da voleyboldan basketbola büyüklüğünde bir nice spor branşında eğitimlerini alırken, Didim Deneyimsizlik ve Spor İlçe Müdürlüğü aracılığıyla sporculara tişört sürprizi yapıldı. Güre sporcuların antrenmanlarına katılan Didim Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Feraset Müessis, yaz okulu tişörtlerini öğrencilere dağıttı.

Yaz aylarında öğrencilerin spor okullarında ağır ezgi ilk kânun geçirmeye bitmeme ettiklerini ifade fail Müessis; “Yaz ayında etken olmaya devam. GSB Spor Okulları’nda değişik branşlarda bitmeme eden ücretsiz eğitimlerimiz ile gelecek nesillerimiz uyumlu ve verimli vakit geçirmeye devam ediyorlar. Bizler da sporcularımızın bu mutlu ve ahenkli antrenmanlarına ortak olduk. Yaz Okulu tişörtlerimizi dağıttık. Desteklerinden ufuk sponsorlarımıza birlikte teşekkür ederiz” dedi. – AYDIN

Share: