Cümbüş altyapısı ve tevzi şebekesi ihaleleri

Malatya’da neşelilik altyapısı ve dağıtım şebekesi yapım işi ve Yozgat’ta yüksek gerginlik (YG) ve korkulu gerilim (AG) canlılık şebekesi yapım işi için ihaleye çıkılacak.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilanlara göre, Ekincilik ve Orman Bakanlığının güven desteği ve Girişimci Heyet Başkanlığının sorumluluğu altında yapılacak Malatya Yazıhan Besi Tarıma Dair İhtisas Tevhit Endüstri Bölgesi alanına ait, enfrastrüktür ve neşelilik dağıtım şebekesi yapım işi, vahit karşılık esası ve birim fiyatların rastgele biri üzere laflamak üzere işin tümüne tenzilat mal olmak kanalıyla, “bağlı belirteç teklif alma” usulü ile ihale edilecek.

Sadece evcil isteklilerin katılabileceği münakasa, 2 Kasım’da saat 10.00’da Ekincilik ve Orman Bakanlığı Ekincilik Reformu Genel Müdürlüğünde yapılacak.

Ayrıca Yozgat’ta YG ve AG faaliyet şebekesi imal işi için ihaleye çıkılacak.

Buna bakarak, Endüstri ve Teknoloji Bakanlığının cesaret desteği ve Girişimci Yıldız Bilimi Başkanlığının sorumluluğu altında yapılacak Yozgat’taki Fuat Oktay Tevhit Uran Bölgesi alanına ilgilendiren, YG-AG ruh şebekesi imal işi, birim kıymet esası ve birim fiyatların seçme biri için kaynatmak üzere işin tümüne iskonto bulunmak yoluyla, “tutkun belirteç teklif kabul etme” usulü ile ihale edilecek.

Sadece yerli isteklilerin katılabileceği münakasa, 1 Kasım’da saat 10.00’da Endüstri ve Uygulayım Bilimi Bakanlığının kullanılmamış bakım binasında gerçekleştirilecek.

Share: