CHP Tutum Masası heyeti, Kocaeli’de temaslarda bulundu

CHP Ekonomi Masası heyeti, Kocaeli’de ayrımsız dizi film konuşma gerçekleştirdi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Fırka Sözcüsü Üstün Öztrak ve beraberindeki gök bilimi, gelişim dünyasının temsilcileriyle tıpkısı araya geldikleri toplantının peşi sıra Kocaeli Tecim Odasını (KOTO) müzakere etti.

KOTO Başkanı Necmi Bulut tarafından karşılanan Öztrak ve beraberindekiler, birimleri gezdi.

Öztrak, burada yaptığı konuşmada, Kocaeli’deki sanayicilerin mesail yaşadığını, faziletkâr enflasyonla pres sermayesinin aktarılma geçtikçe buharlaştığını savundu.

Basına merbut devam fail toplantıda katılımcıların sorularını yanıtlayan Öztrak, elan sonra Gölcük ilçesine geçti.

İlçe merkezindeki esnafı ziyaret fail Öztrak, bire bir cevahirci dükkanına girerek işletme sahibiyle dostça etti.

Esnaftan mugayeret eleştirisi

Kuyumcu İsmail Saf, Öztrak’a, 20 yıllık muhalefete rağmen CHP’nin bibi güçlenerek çıkmadığını söyleyerek, “Mugayeret banko iktidarın sigortasıdır. Artık benzeri şeylerin değişmesi lazım.” ifadelerini kullandı.

Öztrak’ın “Ilk iktidarın değişmesi lazım.” karşılığını vermesi konusunda Saf, “İktidar değişmeden geçmiş bir kendimize bakacağız aynaya, ondan sonradan nüfuz elhak kendinden dirimlik. Yurttaş sizi çok rahatlıkla strateji kıymet. Evelallah o izan var bizim milletimizde.” diye konuştu.

Bozulmamış’ın, “Bu ‘9 el işi’ yakışmıyor. Kemal beyi tanımam etmem ama tıpkı iktidara ferah bir mugayeret lazım.” şeklindeki sözlerine Öztrak “İyi bir mugayeret geliyor. Kemal mir o muhalefeti bol yapıyor, benim düşüncem anca.” karşılığını verdi.

Bu sırada hareket yerinde kâin tıpkısı vatandaş üstelik “Sayın vekilim, vatandaşın asap uçlarıyla oynamadan yaparsak bunu eminim haddinden fazla bol defa alacaksınız. Biz Türk milletiyiz, ferasetle temas şeyin önüne geçmiştir. Ahali size gereken değeri verecektir, kâfi ki asap uçlarımızla oynamayın.” ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine Öztrak, “Hem oynamayız hem oynatmayız merak etmeyin.” dedi.

Vatandaşlarla ajanda fotoğrafı çektirdikten sonradan İzmit Belediyesi Balkan Dernekleri Yerleşkesi’ne giden Öztrak ve beraberindekiler, burada dernek başkanlarıyla bir araya geldi.

Öztrak, Balkan derneklerinin angajman ve el birliği süresince olduğunda nelerin yapılabileceğini gördüklerini belirterek, açılıştan bu zaman büyüklüğünde tesisin daha birlikte güzelleştiğini kaydetti.

Daha sonraları Öztrak ve beraberindekiler, Gebze’de hareket dünyası temsilcileriyle tıpkı araya geldi.

Öztrak’ın sunumunun ardından derinti, basına sınırlı devam etti.Share: