CHP Iğdır İl Başkanlığı’na Baysal Ünsallar Atandı

SERDAR ÜNSAL

Yardım Artantaşın istifasıyla boşalan CHP Iğdır İl Başkanlığı’na, CHP Genel Merkezi tarafından Baysal Ünsallar atandı. Ünsallar, “Hedefimiz, 2023 yılında yapılacak olan seçimde sunu gani sonucu kabul etmek için çalışmaktır. Bana bu görevi müstahak görenleri utangaç etmeyeceğim” dedi.

CHP Genel Merkezi, iki hafta vekaleten yürütülen CHP Iğdır İl Başkanlığı’na, partinin türlü kademelerinde fariza eden ve halen el yönetiminde mevcut Baysal Ünsallar getirildi.

“HEDEFİMİZ, 2023 YILINDA YAPILACAK OLAN SEÇİMDE BILDIRME İYİ SONUCU AHZETMEK İÇİN ÇALIŞMAKTIR”

Baysal Ünsallar’ın, seçimlere bir iki aynı süre kalması cihetiyle mülk başkanlığı görevini seçimlere kadar yürüteceği ve seçimlerden bilahare kurultay yapılacağı bildirildi. Baysal Ünsallar, yaptığı mukayyet açıklamada, “Umumi Başkan’ımızın takdiri ile yer başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Yıllardır partimizin deneyimsizlik kollarından başlayarak değme kademesinde fariza yaptım. Partimin işleyişini, Iğdır’ın siyasi atmosferini, iktidara giden CHP’nin misyonunu biliyorum. Teşkilatımızda işyar olan arkadaşlarımızla gelişigüzel şehrimize sunu ferah hizmeti verebilmek için layenkati demeden çalışacak ve iktidara giden partimizin hizmetinde olacağız. Hedefimiz, 2023 yılında yapılacak olan seçimde sunma bereketli sonucu almak üzere çalışmaktır. Bana bu görevi müstahak görenleri mahcup etmeyeceğim” dedi.

Share: