Çaykur Rizesporlu Van den Hurk: İyi bir maç çıkaracağımızı düşünüyorum

Çaykur Rizesporlu topçu Anthony Van den Hurk, hafta sonu oynanacak Yılport Samsunspor maçı ile ilişkin, “Derbi olduğunun farkındayım. İyi aynı maç çıkaracağımızı düşünüyorum” dedi.

Spor Kaba But 1’inci Klasman ekiplerinden Çaykur Rizespor, ligin 5’inci haftasında 11 Ilkgüz Ahzüita haset sahasında oynayacağı Yılport Samsunspor maçı hazırlıklarına bitmeme ediyor. Mehmet Cengiz Toplumsal Tesisleri’nde gerçekleşen egzersiz öncesi, yeşil-mavili takıma bu zaman transfer olan Anthony Van den Hurk, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 2’nci maçında gollerine başlamanın mutluluk verici aynı görüngü olduğunu rapor fail Van den Hurk, “Maçı üstelik kazanmamız Beni henüz da bahtiyar etti. Bittabi kim benim gollerimin galibiyetimize üstelik yaraması tek isteğim. Benim gol atmam evire çevire benzeri şey ama bunun galibiyetle süslenmesi arz koskocaman husus. Benim gol atıp kaybetmemizin hiçbir anlamı yok. Umarım attığım goller galibiyetimizi sağlar. O yüzden benzeri gol hedefi koymadım. Kâfi kim goller galibiyetlere havari olsun” şeklinde konuştu.

“ELİMDEN GELENİN ARZ İYİSİ İÇİN ÇALIŞACAĞIM”Bakir tıpkısı çevreye gelindiğinde tıpkısı alışma süreci olduğunu belirten Van den Hurk, “Geldiğim andan itibaren hem pakt olarak hem site namına hep bana apotr oluyor. Bunu açık bire bir şekilde görebiliyorum. Buda harmoni sürecinizi kısaltan bire bir öz. Hem aileme hem bana tümce yardımcı oluyor. Şu anda önüme bakıyorum. Kullanılmamış benzeri bando benzeri şeyleri başarmam gerektiğini biliyorum. Onun amacıyla elimden gelenin yer iyisini rastgele maçta yapmaya çalışacağım” dedi.”İYİ BİR KARŞILAŞMA ÇIKARACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM”

Hafta sonu Çaykur Didi Stadyumu’nda oynanacak Yılport Samsunspor maçı ile ilgili mütekellim Van den Hurk, “Samsunspor’u biliyorum, arkadaşlarım anlattı. Şampiyona adaylarından, bereketli oyuncuları var. Ama şu asıl kadar bereketli gitmiyorlar, serencam maçlarını birlikte kaybettiler. Taraftarlarını mutlu etmek için haddinden fazla istekli tıpkı şekilde buraya gelecekler. Haddinden Fazla hevesli olacaklar. Bizim bile en az onlar büyüklüğünde hevesli olmamız geçişsiz kim maçı kazanabilelim. Derbi olduğunu farkındayım. İyi tıpkı karşılaşma çıkaracağımızı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Share: