Çağla Şıkel-Emre Altuğ Hakkında Bomba İddia!

Ünlü benzeşim Çağla Şıkel ve şarkıcı Emre Altuğ, 2015 yılında 7 yıllık evliliklerini noktalama kararı vermişti. Çocukları üzere ayrımsız araya gelmeye bitmeme eden çiftten Emre Altuğ haziran ayında Ödül Çağlayan’ın sunumuyla YouTube’da yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ programına mihman oldu ve çarkıt eşiyle aralarındaki iletişimden küçümseme etti.

“EGOMUZU BİR KENARA BIRAKTIK”

Sakat eşiyle bereketli anlaştıklarını tabir eden Altuğ, “Tığ arkadaş değiliz. Benzeri çocukların annesi babayız, öyle bakmak geçişsiz. Egomuzu aynı kenara bıraktık” dedi.

ŞAŞIRTAN ANLAŞMA

Milliyet’ten Hüseyin Altun’un haberine göre, Çağla Şıkel ve sakat eşi Emre Altuğ’un boşanmanın sonrasında çocuklarının magazinsel durumlardan etkilenmemesi yerine bakir aşklarıyla kaynak kesmek amacıyla anlaştıkları öğrenildi.

ŞAYET AMOR FOTOĞRAFI ÇIKARSA…

Boşanmanın sonrasında bugüne kadar sevgilileriyle yordam vermeyen çiftin, yaptığı anlaşmada herhangi bir iki taraftan birinin basında aşk fotoğraflarının çıkması durumunda yüklü miktarda ödence ödeyeceği konuşuluyor.

ÇAĞLA ŞIKEL KİMDİR?

Çağla Şıkel kimdir, nereli, kaç yaşında; Çağla Şıkel, 2 Ev 1979 tarihinde İstanbul’bile dünyaya gelmiştir. Türk manken, aktör ve sunucudur.

Annesi Asuman Şıkel Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir. Çağla Şıkel, İlkokula İstanbul’dahi 1985 yılında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu’nda başladı. İlkokulu bitirdikten sonradan yılları ortada Mimar Sinan Üniversitesi Fehamet Konservatuarı’nda Ortaokul eğitimini tamamlamıştır. 1993-1996 yılları beyninde Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Ortaöğretim öğrenimini bitirip, peşi sıra 1997-1999 Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Lisans eğitimi almış ve 1999 senesinde mezun olmuştur.

Çağla Şikel 1996 yılında “Odessia” ünlü Sinema filminde oynamıştır. 1997 yılında Miss Turkey yarışmasında bir numara olduktan bilahare katıldığı Seyşel Adaları’nda yapılan Miss World 97 güzellik yarışması ile Acun dördüncüsü yani Avrupa Güzeli (Europe’s Queen Of Beauty) ödülünü almıştır.

1997 – 2003 tarihleri arasında Fransa, MEMLUK, Almanya, Çin, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır’dahi defilelere çıkmıştır.2004 yılında Behişt Mahallesi’nde ve 2008’de Görgüsüzler dizisinde çalım almıştır.

ÇAĞLA ŞIKEL’İN ÖZEL HAYATI

Çağla Şıkel, hanende Emre Altuğ ile 10 Ağustos 2008 tarihinde cümbüş mekanı Sortie’de evlendi. 31 Ilk Teşrin 2009’birlikte önce oğulları Hüseyin Yıldız Altuğ, 2 Mart 2012’de ise ikinci oğulları Gök Tuncer Altuğ dünyaya geldi. Şıkel ile Altuğ, 2015 yılında anlaşmalı olarak boşandı.

EMRE ALTUĞ KİMDİR?

14 Nisan 1970 tarihinde İstanbul’dahi dünyaya gelen Emre Altuğ’un çocukluğu Uzun ve Akatlar’da geçti. İlkokulu Şair Behçet Kemal Çağlar İlköğretim Okulu’nda bitiren Altuğ, liseyi ise Şişli Tekâmül Lisesi’nde tamamladı.

Ortaokuldan yıllarından itibaren tekmil ilgisi gitar, koro ve tiyatroya yönelen Emre Altuğ, liseden çıkışlı olduktan sonra İstanbul Izzet Konservatuarı Temsil bölümüne girdi.

90’lı yıllarda, dönemin adlı sanatçıları olan Nilüfer, Sezen Aksu, Levent Yüksel ve Sertab Erener kabilinden isimlerle vokalistlik yapmaya başlayan Emre Altuğ, vokallik yaptığı tam tiyatrodan bile uzak kalmadı ve o çağ 3 mevsim boyunca Haldun Dormen Tiyatrosu’nda çeşitli oyunlarda sahneye çıktı.

2000 yılı piyes sezonunda Haldun Dormen yoluyla sahnelenen, gerçek rollerinde Selçuk Yöntem, Perihan Kavga, Nilgün Belgün ve Bülent Kayabaş’ın vadi aldığı geniş bir kadroya ehil olan “Aynı Şita Öyküsü” müzikalinde oynadı.

1998’de Topkapı Müzik’le ilk albümünü düzenlemek için anlaşan Emre Altuğ’un 2 yıl süren çalışmaları sonunda “İbret-i Alem” albümünü piyasaya sürdü. “İbret-i Ayça”in 1999 yılındaki başarısıyla bu arada, 100’den aşkın dinleti veren Altuğ, Şırnak, Silopi’de verdiği konserle burada evvel konser veren sanatkâr unvanını kazandı.

İlk albümünün arkası sıra Heves Yanardağ ve Mustafa Hayırlı’nun oynadığı “Asansör” filminde düzlük Emre Altuğı, aynı zamanda “Asansör” film müzikleri albümünde hezel, müzik ve yorumu kendine ilişkin olan şarkılarla düz aldı. Sonraları çarkıt Türk filmlerinin yeniden çekilmesi projesinde tekellüf düzlük sanatkâr, “Halk Çocuğu” ve “Ağaçlar Ayakta Ölür” kadar filmlerde görkem aldı.

Emre Altuğ, 2001 yılında Zonguldak’ta yaptı ve askerliğinin peşi sıra Aralık 2002 yılında vizyona giren “Gösterişsiz Para” ünlü sinema filminde başrolü Şebnem Dönmez ve Mustafa Güzel ile paylaştı.

Emre Altuğ en üst yeniden çekilen Büyülü Annem dizisinde Sınırlı karakteri ile azrail karşısına geçmişti.

EMRE ALTUĞ EVLİ Mİ?

21 Gücük Ay 2003 tarihinde “Isıdam” adlı ikinci albümünü, 2004 yılında bile “Gaga Dudağa” ünlü üçüncü albümünü çıkaran Emre Altuğ, 9 Ağustos 2008 tarihinde manken Çağla Şikel ile evlendi. Çiftin, 2009 yılında Hüseyin Kuzey ve 2012 yılında Gök Tuncer adında iki eş bala çocuğu dünyaya geldi. Emre Altuğ ve Çağla Şıkel çifti 2015 yılında boşandı.

Share: