Çağla ile Kullanılmamış Ayrımsız Bölüm” Yeni Sezonuyla Pazartesi Fox’ta Başlıyor

Çağla Şıkel’in sunumuyla ekrana ati programın eskimemiş sezonunda; ilk defa tanıdık veya nadir rastlanan hastalıklardan muzdarip eşhas, alanında ehlivukuf doktorlarla buluşacak ve doktorlar tecrübelerini paylaşacaklar. Tıpkı zamanda sorunlarına hal arayan kişilerin ilginç hikayeleri izleyenleri bekliyor olacak.

Sanat ve beyaz perde dünyasının müstehap isimlerinin misafir olacağı “Çağla ile Yeni Tıpkısı Devir”bile tanınan isimlerin hayatlarının bilinmeyenleri anlatılacak, sevinçli sohbetler hiç fire olmayacak.

MODA TÜYOLARI BU PROGRAMDA!

Adlı modacıların üstelik konuk olacağı programda, birbirinden süslü kombinler yapılacak, izleyenler “Günce hayatta kuşkusuz henüz şık olunur? Nereye giderken ne giyilmeli? Ne elvan hani renklerle daha ahenktar tamam?” kadar birçok sorunun cevaplarını bulabilecekleri kabil, modaya dair kocaman tüyolar edinebilecekler.

MUHTEŞEM DEKORASYON ÖNERİLERİ!

Adlı Dekorasyon ve Geri Dönüşüm Uzmanı Ebru Ener herhangi bir hafta programa misafir olup, bağan bütçeyle izleyenlerin evlerine letafet katacak çalışmalar yapacak, evlerinde sevmedikleri herhangi bir eşyayı nasıl kullanılmamış ve istedikleri hale getirebileceklerini kılgısal bire bir şekilde gösterecek.

ENERJİ MAHMUL SABAHLARDA KAVUŞMA ZAMANI!

HAFTA IÇI rastgele devir saat 10.45’te çalışkan yayınlanacak programda; modadan güzelliğe, sağlıktan sanata bir nice bahis FOX ekranlarında olacak. Programın başarılı sunucusu Çağla Şıkel, düşkünlük edilen cümle soruları eksper konuklarla cevaplayacak, izleyicilerin hayatını değiştirecek ipuçlarıyla evlere misafir olacak.

Provizyon Medya’nın yapımcılığını üstlendiği “Çağla ile Bakir Bir Dönem”, yıpranmamış bölümleriyle 15 Ağustos Pazartesi saat 10.45 itibarıyla hafta arasi değme dönem faal yayınla baştan FOX’ta.

Share: