Belediye Başkanı Ekinci’den Viranşehir Belediyespor oyuncularına görüşme

Viranşehir Belediye Reisi Salih Rençper, Lehçe Dünkü Lig’üstelik (BAL) uğraş eden Viranşehir Belediyespor oyuncularını egzersiz yaptıkları sahada mülakat etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Viranşehir Belediyespor, sezonun evvel maçında 1 Ilk Teşrin Cumartesi haset deplasmanda karşılaşacağı Dersimspor maçının hazırlıklarını vahim tıpkı şekilde sürdürüyor. Viranşehir Belediye Reisi Salih Çiftçi, Viranşehir Yeni İlçe Stadı’nda alıştırma özne Viranşehir Belediyespor’u mülakat etti. Viranşehir Belediyespor’un yaptığı antrenmanı izleyen Başbuğ Çiftçi, Pakt Başkanı Süleyman Çelik ve ustalık heyetten takımla ilgili bilgiler aldı.

Eskimemiş sezon üzere kurban kesiminin birlikte yapıldığı ziyarette, Komutan Dikici eliyle beceri astronomi ve futbolculara baklava ikramında bulunuldu.

Eskimemiş sezonun Viranşehir Belediyespor için şiddetli hayırlı olmasını dileyen Başkan Rençper, “2022-2023 ayak topu sezonuna yıpranmamış benzeri grup ile başlıyoruz. Viranşehir’imize ve kül sporseverlere bakir mevsim okşayıcı uğurlu olsun. Bu sezon hedefimiz olan 3. Lig’i inşallah bu canlı kadroyla elde edip, Viranşehir’i sporda doğruluk ettiği yere getireceğiz.” dedi. Viranşehir Belediyespor Pakt Başkanı Süleyman Polat bile, eskimemiş ayrımsız ekip ile 2022-2023 ayak topu sezonuna başlayacaklarını belirterek, “Kazasız, belasız tıpkısı tomar diliyorum. İnşallah yeni kadroyla BAL Ligi’nde başarılıp olup, Viranşehir”i sporda türe ettiği noktaya getireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Share: