Başkan Türkcan: “İlçemizi hak ettiği yere getireceğiz”

Ordu’nun Ulubey Şehremini İsa Türkcan, göreve geldikleri günden itibaren ağır ezgi kendisine kaza esnafını konuşma ettiklerini belirterek, “Ele ele vereceğiz, domuzuna ilçemizi doğruluk ettiği yere hep alay malay getireceğiz” dedi.

Ulubey Belediye Reisi İsa Türkcan, mesaisinin seçkin gününe esnaf ziyareti ile başlamaya dikkat gösteriyor. Göreve geldikleri günden itibaren bu uygulamayı devam ettirmeye çalıştıklarını kaydeden Türkcan, esnaf ve vatandaşlara kapılarının gelişigüzel ant berrak olduğunu belirtiyor.

İlçede bitmeme fail projeler olduğunu ve esnaf ziyaretlerinin kendileri ve vatandaşlar amacıyla kocaman olduğunu tabir fail Belediye Reisi Türkcan, “Göreve geldiğimizden bu yana temas fırsatta esnafımızla bağırsak içe olmaya, onların derdiyle dertlenmeye, sofrasına, çayına, sohbetine ortak olmaya çaba ediyoruz. Güne, ilçemize hizmet uğrunda bizlere değme zaman alçak veren esnaf kardeşlerimiz ve vatandaşlarımızla selamlaşıp, kucaklaşarak başladık. İlçemizin olmazsa olmazları esnaf kardeşlerime işlerinde bereket ve artağan kazançlar diliyorum. Ele ele vereceğiz, evire çevire ilçemizi hak ettiği yere hep birlikte getireceğiz” dedi.

İlçe esnafı ise ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirdi. – CIVIL CIVIL

Share: