Başkan Münevver, Kars 36 Spor’u bıraktı

Kars 36 Spor Kulüp Başkanı Erkan Okumuş, pakt başkanlığından ricat etti.

9 April 2021 tarihinden itibaren yürüttüğü pakt başkanlığından ayrıldığını tabir fail Erkan Aydınlık, “Sabık müddet içerisinde yalnızlaştırılıp takımı baskı durumda çoğaltmak üzere zaruri desteği geçtim, tersine önümüze zümre ihdas çabaları ile karşılaştım” dedi.

Erkan Görgülü, konuyla ilişik olarak yaptığı açıklamada, “Göreve gelirken kendime şu sözü verdim, bilcümle hırsımı enerjimi bu takıma vereceğime bayram verdim. Güzeşte antlaşma zarfında elimden geldiğince icap maddi gerekse manevi bilcümle ikbal ve arzum ile namına getirmeye çalıştım. Esasen umum kamuoyunun bildiği laf vardır. Ayak Topu kulüplerinin ayakta kalabilmesi üzere, topyekün birleşmenin kaçınılmaz olduğu gerçeğidir. Bu bahis ile ilgili kulübün cins sahipleri Harbiler36 yandaş gurubuna bu zamana kadar icap şahsıma ister yönetimime verdikleri destek üzere teşekkürname ediyorum” dedi.

“Cantürk Alagöz büyüklüğünde olamadılar”

Karslıyım diyen birçok işadamının konu Kars 36 Spor’a bindi olunca seslerinin çıkmadığının altını çizen Aydınlık, “Güzeşte sezon mızıka sponsorumuz olan tıpkı zamanda Iğdır Spor FK Pakt Başkanı can dostum, abim Cantürk Alagöz beyefendiye vermiş olduğu gerek maddi gerekse manevi desteklerinden kontekst şükranlarımı sunuyorum. Karslıyım diyerek geçinenler, Budala gecelerinde boy gösterenler, Kars 36 Spor’a bindi dediğimizde sesleri çıkmadı. Karslıyım demekle Karslı olunmuyor. Bunu açı oldu ama aynı sefer henüz anlamış oldum” diye konuştu. – KARS

Share: