Başiskele Yaz Okulları şölenle kapanacak

Başiskele Belediyesi eliyle planlı 2022 Başiskele Yaz Okulları şölenle kapanacak.

Eğitimden sanata, spordan içtimai ve kültürel aktivitelere kadar ilçedeki dallar ve gençlere ödüllü Genc-i Alabalık Toyluk Modeli ile balaban destek sunan Başiskele Belediyesi, Başiskele Yaz Okulları kapanış programına hazırlanıyor. Başiskele sahilinde 27 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirilecek program, gençlere göre konserler ve değişik etkinliklerle bol uyumlu geçecek.

Yaz Spor Okullarında yaz enstrüman okullarında, yaz akademisinde ve tayf sanatları topluluğu kurslarında eğitim bilimi gören ve kat heyecanı yaşayacak öğrencilerin birlikte hayal alacağı kapanış programında yüzü sıcak rap şarkıcısı Haberci Aydemir ve Başiskele Çalgı Aleti Okulları eğitimcileri Bukte Saatçi, Fırat Bulunmaz Bilim Adamı ve Furkan Kayaoğlu konser verecek.

Birbirinden ahenktar etkinliklerle saat 18.00’da başlayacak programda Başiskele Bala Üniversitesi atölyeleri, oyun alanları, spor okulları gösterileri, Yaz Akademisi, Çalgı Aleti ve Spor Okulları Sertifika Töreni yapılacak. Peşi Sıra saat 20.00’da başlayacak konserlerle Başiskeleliler enstrüman şöleni yaşayacak. – KOCAELİ

Share: