Başbuğ Zolan Bozkurt ve Çardak’taki yatırımları hesabına inceledi

Denizli merkezin dışındaki ilçeleri de sık sık musahabe ederek hemşehrileriyle kucaklaşan Başkan Osman Zolan, 1 güne 2 kaza konuşma programı sığdırdı. Bozkurt ve Alaçık’a tarh işleyen Başkan Zolan, 2 ilçede toplanmış 12 mahalleyi mülakat ederek tek yegâne vatandaşların dertlerini dinledi.

Denizli Büyükşehir Belediye Reisi Osman Zolan, kaymakamlık ziyaretleri çerçevesinde Bozkurt ve Alaçık ilçelerinde vatandaşlarla kucaklaştı. Denizli kalıp dışındaki ilçelerde üstelik sıkça hemşehrileriyle kucaklaşan Başbuğ Zolan’ın kaymakamlık programı Çardak ilçesi ile başladı. Sonrasında Bozkurt ilçesine geçen Zolan, gittiği tamlık mahallelerde sevgi gösterileri ile karşılaştı. Denizli Büyükşehir Belediye Reisi Osman Zolan, iyicene karşılamalarından âlem cümle hemşehrilerine teşekkür etti. Pandemi dolayısıyla etraflı süredir ziyaretlerin yapılamadığını belirterek bu süreçte yaşamını yitirenlere Allah’tan yağmur dileyen Komutan Zolan, “Müstevli sürecinde mecmu dünyada haddinden fazla nazik teessürat çekildi. Sokağa gezinti yasakları uygulandı. Evlatlar bayramda anasının babasının elini öpmeye üstelik gidemedi” dedi.

2014 yılında Denizli’nin Büyükşehir olmasından itibaren kentin bildirme ücra mahallerini de hizmet vermeye başladıklarını anlatan Başkan Zolan, “Bugüne kadar umum ele verdik ve şehrimizin sorunlarını fasletmek üzere çaba sarfiyat ettik. Sizler herhangi bir ahit bizlere topluluk çıktınız. Tığ da sizin emanetinize cemaat çıkarak şehrimize sakır sakır hizmet etmeye gayret ettik. Hamdolsun bugüne kadar bir nice güzellikler yaptık” ifadelerini kullandı.

İki ilçenin hep 12 mahallesindeki hemşehrileriyle geç saatlere büyüklüğünde tıpkı araya mevrut Başkan Zolan tek tek vatandaşların dertlerini dinledi. – DENİZLİ

Share: