Başbuğ Engin Kucak: “Galibiyeti Kocaelispor taraftarına ödül ediyorum”

TFF 2. Klasman’in ilk maçında rakibi Kırklarelispor’u 2-1 aşınmış eden Kocaelispor’üstelik Komutan Engin Kucak, “Yengi dörtköşe oldu. Galibiyeti Kocaelispor taraftarına dürü ediyorum” dedi.

TFF 2. Takım Kırmızı Grup’ta cemaziyelevvel Kocaelispor, evinde Kırklarelispor’u 2-1 mağlup etti. Kocaeli Stadyumu’ndaki melez çalışması nedeniyle maçını Derince’de oynayan Kocaelispor’de Başkan Açık Deniz Koyun dahi müsabaka sonu galibiyeti değerlendirdi. Başkan Koyun, “Maçın şizoit olacağını biliyordum. Futbolcular ilk defa peyrev önüne daha çok ve bunun gerginliği vardı. İyi bir uğraş vardı. Elan farklı olabilirdi maçın skoru. bundan sonra henüz üstelik gür olacağımıza inanıyorum. Galibiyet sevinçli oldu. Galibiyeti öncelikle Kocaelispor taraftarına hediye ediyorum. Hocamızı ve topçu kardeşlerimizi tebrik ediyorum” diyerek konuştu.

Öte yandan maçın Derince’de bereketli aynı zeminde oynadıklarına birlikte değinen Açık Deniz Koyun, “Derince zaten bizim kulübümüz. Onları bizden ayrı görmüyoruz. Ellerinden mevrut herhangi bir tür katkıyı sağlıyorlar. Onlara üstelik başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. – KOCAELİ

Share: