Başbuğ Çalkın, vatandaşlara Kars’a yapılan yatırımları anlatıyor

SELIM Parti Kars İl Başkanı Ihtiyaç Çalkın, makamında ağırladığı vatandaşlara, DÜRÜST Fırka iktidarı döneminde yapılan yatırımları anlatıyor.

Başkan Ihtiyaç Çalkın, geleneksel ayla getirdiği yurttaş buluşmalarında yine makamında Karslıları ağırladı. İl Başkanlığı’nın kapılarını sonuna büyüklüğünde vatandaşlara açan Çalkın, vatandaşların sorunlarını dinliyor, sorunların çözüme kavuşmasını sağlıyor.

Özellikle AK Parti iktidarı döneminde Kars yapılan yatırımları bir tane tek vatandaşlara anlatan Çalkın, yatırımlarım devam etmesi üzere vatandaşlardan destek istiyor.

Günlük kendisine İl Başkanlığı’nda yüzlerce vatandaşla benzeri araya gelen Çalkın, vatandaşlarla ahbapça ediyor, çocuklarıyla gelişigüzel ziyarete mevrut vatandaşların ise çocuklarına muhtelif hediyeler veriyor. Herkesim öğür ayrımı yapmaksızın vatandaşların ülkü ve isteklerini dinleyen Çalkın, sorunların çözümünü ise bizzat izlem ediyor.

DÜRÜST Tümen İl Başkanlığı’na gelen herkesi güler yüzle karşılayan Çalkın, vatandaşların hizmetkarı olduklarını belirtti.

Başkan Yokluk Çalkın, “Amacımız vatandaşlarımıza çalışmak, bizler harıldamak, vatandaşlarımızın bol ve şiddetli günlerinde desteklemek için varız. Hep birlikte Kars’a güzel işler tahsis etmek için çalışıyoruz. Bizlere yiğitlik herkesten Tanrı razı olsun. İnşallah onları mahcup etmeyeceğiz” dedi.

AK Öğür İl Başkanlığı’na sorunlarını hikâyelemek amacıyla geldiğini anlatım eden vatandaşlar, “Sorunum vardı, bire bir çeşit çözemiyordum. Başkanımla konuştum, anlattım sorunumu, Cenabıhak kendisinden razı olsun, hem sorunumu çözdü, hem de bana yardımcı oldu” diye duygularını dile getirdi.

DOĞRU Parti İl Başkanı Ademiyet Çalkın, kendisini mülakat fail vatandaşlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da selamını iletiyor. Çalkın, vatandaşlara özellikle afiyet oluşmak için eğitimden, ulaşıma kadar AK Tümen hükümetleri yoluyla yapılan yatırımları anlatıyor. Kars’ta hayata geçirilecek projelerle ilişkin vukuf veriyor.

YANLIŞSIZ Fırka İl Başkanlığı’nda güler yüzle karşılanan ve sorunları münhal vatandaşlar ise evlerinin yolunu tutuyor. – KARS

Share: