Başarı Odaklı Hazırlık Programı

Kerem Aygün Koleji ile başarı odaklı hazırlık programı ile geleceğe hazırlanmak artık çok kolay.

Kerem Aygün Koleji başarı odaklı hazırlık programı olan bir okuldur. Bu okul anaokulundan 18 yaşına kadar çocuklara kaliteli eğitim vermeye odaklanmaktadır. Kaliteli eğitim verebilmek için uzun vadeli düşünme sürecini göz önünde bulundururlar ve gelecekteki öğrencilerinin ihtiyaçlarını da göz önünde bulundururlar.

Kerem Aygün Koleji, diğer kıtalardan gelen öğretileri bir araya getiriyor ve Türkiye’deki öğrencilere daha uygun içerikler sunmak için uyarlıyor. Kolej uluslararası bir karaktere sahiptir ve öğrenciler için benzersiz ve çeşitli bir ortam sunar.

Kerem Aygün Koleji 2010 yılında kurulmuştur. Kolej, Türkiye’nin başkenti Ankara’da bulunmaktadır ve 5 ila 18 yaş arasındaki öğrencilere kaliteli eğitim vermektedir.

Kerem Aygün Koleji, Ankara Özel Ortaokul, Anaokulu, İlkokul ve Ankara Özel Anadolu Liseleri ile Başarı ve Sınav Odaklı Hazırlık Programı.

Kerem Aygün Koleji, Ankara’da bulunan özel bir okuldur. Eğitim sınıflarında yüzlerce öğrencisi vardır. Öğrencilere ulusal müfredat temelinde eğitim verilmektedir. Akademik müfredatın yanı sıra spor, müzik ve tiyatro etkinlikleri gibi birçok ders dışı etkinlik bulunmaktadır. Kerem Aygün Koleji, eğitim kalitesinde gösterdiği üstün başarı nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ödüllendirildi.

Ankara Özel Ortaokulu, Ankara’da spor, müzik ve tiyatro etkinlikleri gibi ders dışı etkinliklere ağırlık vererek 12. sınıfa kadar eğitim veren özel bir okuldur. Her düzeyde başarıyı teşvik eden destekleyici bir ortam sağlanan Türkiye’nin her yerinden yüzlerce öğrencisi vardır.

Başlangıç

Kerem Aygün Koleji, çocukları geleceğe hazırlamak için 2010 yılında çalışmaya başladı. Okul, öğrencileri üniversiteye ve kariyere hazırlamaya odaklanır.

Türkiye’de birçok ebeveyn çocukları için kaliteli eğitim arıyor. Kerem Aygün Koleji ve Özel Ankara Ortaokulu ile çocuklarının en iyi eğitimi alacağından emin olabilirler.

Okulun birden on ikinci sınıfa kadar bir akademik hazırlık programı vardır ve sınıf başına ortalama sınıf mevcudu çok düşük tutulmuştur. Bu, Kerem Aygün Koleji, Ankara Özel Ortaokulunda her çocuğun öğretmen ve eğitimcilerden kişisel ilgi görebileceği anlamına gelir.

Kerem Aygün Koleji, Ankara Özel Ortaokulu, Anaokulu, İlkokul ve Lise ile Başarı ve Sınav Odaklı Hazırlık Programı. Bu program, eğitime yenilikçi bir yaklaşım kullanır. Kerem Aygün Koleji’nde öğrenciler, “ilerlemeli eğitim” ile yeni bir yöntemle öğreniyorlar. Yani yaparak yaşayarak öğreniyorlar.

Kerem Aygün Koleji Ankara’da bulunan özel bir okuldur. Okul lise, ilkokul ve okul öncesi seviyelerde eğitim sunmaktadır. Başarı ve sınav odaklı hazırlık programı ile öğrenciler lise sınavlarına kolaylıkla hazırlanabilmektedir.

2010 yılında kurulan Kerem Aygün Koleji anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise ile başarı ve sınav odaklı hazırlık programıdır.

Kerem Aygün Koleji kurulduğu günden beri öğrencilerini değerlendirmektedir. Değerlendirme sonuçları yerleştirme süreci için önemli bir kriterdir. Bazı bağımsız kuruluşlara göre Kerem Aygün Koleji, ülkenin en iyi okulları arasında yer almaktadır.

Detaylı bilgi için: keremaygunkoleji.com

Share: