Bandırma Rum Lisesi Müdüründen Belediye Başkanı Tosun’a Teşekkürname Ziyareti

Bandırma Anadolu Lisesi Müdürü Kürşat Doğan, Belediye Başkanı Tolga Boğa’a teşekkürname ziyaretinde bulundu.

Müdür Doğan, Başbuğ Tosun’a okullarının yapım aşamasından bitme aşamasına kadar vermiş olduğu desteklerden kıran teşekkürname ederek, katkılarından dolayı onurluk sunma etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bandırma Anadolu Lisesi’nde yapılan çalışmalarla ilişik hikmet veren Başkan Kele, şöyle konuştu:

“Bandırma Belediyesi olarak Bandırmamızda eğitim bilimi meşalesini taşıyan umum okullarımıza imkanlarımız ölçüsünde bindi olmaya çalışıyoruz. Hayatta genişlik makro envestisman eğitime yapılan yatırımdır mantığıyla akıntı ederek geçen sene terbiye-öğretime başlayan Bandırma Anadolu Lisesi kentimizde bildirme çok öğrenciye tedrisat veren okullarından biri. Okulumuzun binasının tamamlanmasının ardından meslek yönetiminin bizden irade ettikleri peyzaj ve ekol belde düzenlemesi çalışmalarına hemencecik başladık. Okullarımız açılmadan okulumuzun yolunun asfaltını tamamladık. Ayrıca bizden arzu ettikleri düzenlilik kulübesini üstelik temin ederek okulumuzun girişine yerleştirdik. Öğrencilerimizin güvenle ulaşımlarını sağlayabileceği, fiziki şartları ve çevre düzenlemesi ile detaylı yıllar kentimize hizmet edecek olan Bandırma Küçük Asya Lisemizin öğrencilerine ve öğretmenlerine başarılar diliyorum.”

Share: