Ayvazoğlu’ndan Kılıçdaroğlu’na kaba aksülamel

SELIM Tümen Trabzon Saylav Ilkbahar Ayvazoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarına anif tepki gösterdi.

CHP Umumi Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun MEMLUK’den aldığı sonuç talimatlar doğrultusunda harekete geçtiğini tabir fail Milletvekili Ayvazoğlu “tahripkâr mugayeret anlayışının temsilcilerinden Eksiksizlik us hedefinde bu misil Güvenlik ve Güllabi güçlerimiz var” dedi.

Saylav Bahar Ayvazoğlu sözlerine ” Türkiye’ye BENDE gezisinde uğradığı hamburgercideki efendilerinin gözüyle, bir zaman önceki durdurulması, zir edilmesi müstelzim bir düşman gözüyle nazır Kılıçdaroğlu’nun devletimizin güvenliğinden sorumlu kurumları Itimat Genel Müdürlüğü ve Açıkgöz Umumi Komutanlığı hakkındaki iftiraları kabul edilemez çirkinlikte olduğu üzere CHP’nin kâin yönetimi vasıtasıyla nasıl bir çıyanlık yuvasına dönüştürüldüğünün dahi genişlik vazıh ispatıdır. Kılıçdaroğlu’na Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ordusunu kimyevi cebe kullanmakla suçlama fail Kandil’deki yıldırı ağalarının masalarını koruyup himaye etmek kesmemiş olacak ki demincek üstelik polisimizi, jandarmamızı uyuşturucu kaçakçılığıyla itham ediyor. Ne diyelim? Allah’ından bul!” ifadelerini kullandı. – TRABZON

Share: