Tarım Türkiye Kupası’nın 3. eleme turu, ferda yapılacak 8 maçla başlayacak.
Türkiye Ayak Topu Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, karşılaşmaların programı şöyle:
Yarın:
13.00 Kasımpaşa-Eskimemiş Mersin İdmanyurdu (Recep Tayyip Erdoğan)
13.30 Serik Belediyespor- Batman Petrolspor (Serik İsmail Oğan)
14.00 Altay- Efeler 09 (Alsancak Mustafa Denizli)
14.00 Ankaraspor- Pazarspor (Stadı daha açıklanmadı)
14.00 Manisa FK-Amberçay Eynesil Belediyespor (Imanlı Özkasap)
15.00 Çaykur Rizespor- Boyabat 1868 (Çaykur Didi)
17.30 Yukatel Kayserispor- Alagöz Holding Iğdır FK (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Fehamet Arpalık)
20.30 Adana Demirspor- Adıyaman FK (Bakir Adana)
19 Ekim Çarşamba:
13.00 Weecoins Kırklarelispor-52 Orduspor FK (Kırklareli Atatürk)
13.00 Silahtaroğlu Vanspor FK- Elazığ Karakoçan FK (Van Atatürk)
14.00 Bucaspor 1928- Artvin Hopaspor (Kullanılmamış Buca)
14.00 Kırşehir FK-İskenderunspor (Kırşehir Kardeş)
14.00 Anagold 24Erzincanspor- Belediye Kütahyaspor (13 Küçük Ay Şehir)
14.00 Baynet İnşaat Balıkesirspor- Yeşilyurt DÇ Ofspor (Balıkesir Atatürk)
14.00 Altınordu-Bitexen Sapanca Gençlikspor (Stadı elan açıklanmadı)
14.00 Uşakspor- Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Çeltek 1 Eylül)
14.00 Eşin Group Nazilli Belediyespor- Arnavutköy Belediyespor (Nazilli İlçe)
14.00 Göztepe-Karbel Karaköprü Belediyespor (Gürsel Aksel)
14.00 Adanaspor-Orduspor 1967 (Yıpranmamış Adana)
14.00 Altaş Denizlispor- Ayvalıkgücü Belediyespor (Denizli Atatürk)
14.00 Çorum FK- Esenler Erokspor (Çorum Site)
14.00 Etimesgut Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
14.00 Ankara Keçiörengücü-Diyarbekirspor (Aktepe)
14.00 Şanlıurfaspor- Karaman FK (Şanlıurfa 11 April)
15.00 Boluspor- Fethiyespor (Bolu Atatürk)
17.00 Yılport Samsunspor- Muş 1984 Muşspor (Kullanılmamış 19 Mayıs)
19.00 Atakaş Hatayspor- Düzce Cam Düzcespor (Bakir Hatay)
21.00 Galatasaray- GMG Kastamonuspor (Nef)
20 Teşrinievvel Perşembe:
13.00 Gençlerbirliği- Niğde Rum FK (Eryaman)
14.00 Tuzlaspor- Bursa Yıldırımspor (Sancaktepe 15 Temmuz)
14.00 Menemen FK-Bulvarspor (Menemen İlçe)
15.00 Yıpranmamış Malatyaspor-BC Group Veca 1970 (Yıpranmamış Malatya)
17.30 Bitexen Giresunspor- Amasya FK (Çotanak)
20.30 Gaziantep FK- Sarıyer (Kalyon)