Anneler ve çocukları birlikte kamp yaptılar

Çorumlu Obası Cahillik Dinlenme Kampı Merkezi hafta sonu anneler ve çocuklarıyla doldu taştı. Anneler ve çocukları, hafta sonu unutulmaz ayrımsız dinlenme kampı yaşadı. Bu sene ilk kez düzenlenen “Temel-çocuk kampı” renkli görüntülere hayal oldu.

Çorum Belediyesi, rastgele kesimden ve seçkin yaştan insana hitap eden birbirinden farklı etkinliklerle Çorum’un içtimai ve kültürel yaşamına ulam katmaya bitmeme ediyor. Çorum Belediyesi, ‘En Baba Kamp’ etkinliklerinin aynı benzerini bile asıl ve çocukları için gerçekleştirdi. Bu yıl ilk defa düzenlenen “Asıl-yavru kampı” Çorumlu Obası’nda yapıldı. Çocuklarıyla gelişigüzel kampa katılan anneler, hafta sonu Çorumlu obası’nın leyli misafiri oldu.

Dolu mahmul güzeşte kamp etkinliklerinde adamakıllı espas nâkil anneler ve torunlar, unutamayacakları bire bir hafta sonu yaşadı. Çorum Belediyesi aracılığıyla verilen ikramlarla gelişigüzel dinlenme kampı ateşi etrafında ekstrem bir tün geçiren misafirler, sanatsal ve sportif etkinliklere de katılarak ruhsal gerilim attı. Kamptaki etkinliklere Vali Mustafa Fellah’nin eşi Azime Ekinci ile Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın eşi Feyza Aşgın bile misafir oldu.

Çorum Belediyesi’nin düzenlediği “Anne-yavru kampı” katılımcılardan kamu had aldı. Planlı etkinliklerle doğanın tadını çıkaran esas ve kollar, kampla ilişkin düşüncelerini dile getirirken Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a ve Çorum Belediyesi’ne teşekkürname ederek, kampın değme sene tekrarlanmasını istediler. – ÇORUM

Share: