Altınordu Oto Galericiler Sitesi’nde et kafalı tadat başladı

Altınordu Belediyesi’nin Ordu’yu Altınordu’yu ikinci umum oto ticaretinde bölgesinin yıldızı yapacak “Oto Galericiler Sitesi” yapımında sona gelindi. Komutan Aşkın Tören’in yakından takip ettiği projede anif inşaatı tamamlanan binalara ilişik çöz ve aut alnaç boya imalatları, kapı ve pencerelerin montajı bitmeme ediyor.

Altınordu Karacaömer Mahallesi’nde 17 Bin 660 metrekare alan üstünde tamamlanma aşamasına gelinen projede; 9 bin 235 metrekare vabeste düzlük, 2 bin 600 metrekare yeşil düzlük, 3 bin 800 metrekare ayan park meydan alıyor. Oto Galericiler Sitesi’nde; 62 adet oto galeri, yönetsel çatı, noterlik, oto ekspertiz, oto yıkama, kafe, güzellik salonu, market üzere sosyal hayat alanları da düzlük alıyor.

Yapımında sona gelinen proje ile ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başbuğ Aşkın Merasim, “Otomotiv sektörüne değer katacak ve modern şehirleşmeye katkı sağlayacak olan projemiz, Altınordu’ya Ordu’ya ve kamu bölgeye bakım verecek” dedi.

Şehrin dağınık işyerleri konumundan çağcıl şehircilik örneği sektörel merkezlere geçişi noktasında önemli bire bir yaklaşım içerisinde olduklarını söyleyen Başbuğ Merasim, “Projemiz gündeş şehirleşmeye ve sektörel merkezler tekvin çalışmalarına dahi adamakıllı yeknesak olacak. Gelişmemiş sürede tamamlayarak hizmete sunacağımız merkezde esnafımız ile tüketiciyi buluşturacağız. Hemşehrilerimize ve ikinci halk oto çalım satımı amacıyla şehrimizi tercih edecek vatandaşlarımıza emin aksata imkanı sunacak projemiz hem esnafımızın kazancına derece katacak hem da Altınordu ilçemizin ticari kapasitesini artıracaktır. Gelişigüzel yönüyle bölgesinde yıldızı yükselen Altınordu’muza derece katacak yatırımlarımız, hizmetlerimiz ve çalışmalarımız bitmeme edecek” diyerek konuştu. – KARGAŞA

Share: