Aksaray veri… AK Parti Aksaray İl Başkanı Altınsoy: “Girilmedik gönül, çalınmadık bap bırakmayacağız”

DÜRÜST Fırka Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, ülke, kaymakamlık, avrat kolları, İl Umumi Meclisi (İGM), uray sedir üyeleri ve model mahalle başkanları ile bire bir araya geldiği istişare toplantısında, “Girilmedik gönül, çalınmadık başlık bırakmayacağız” dedi.

DÜRÜST Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’un başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, İGM Başkanı Mehmet Tüzün, Forma İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Karı Kolları Başkanvekili Fadime Oğuz, İl, Form İlçe, İl Eş Kolları yönetimi, İGM, Şehremaneti Divan üyeleri ve mahalle başkanları katıldı. Gerçekleştirilen danışma toplantısında 2023 seçimlerinin önemine ilgi çeken Altınsoy, “Bu önem karşısında canla başla çalışan teşkilatımızın temas kademesindeki nöbet arkadaşımız bizim amacıyla oldukça nadir. Umum ele, heves gönüle verip inşallah gine en faziletkâr rey oranı ile 2023 seçimlerini zaferle taçlandıracağız” dedi.

DOĞRU Fırka’birlikte görev alan herkesi teşkilatın sancaktarı adına nitelendiren Altınsoy, “Önümüzde hem ülkemiz amacıyla hem da bizim üzere şişman ehemmiyet sunu eden aynı seçim var. Seçme seçim tıpkı öncekinden henüz mehabetli hale geliyor. 2023 seçimlerinde daha geçmiş seçimlerde fiilen yükseklere koyduğumuz çıtayı henüz da yükseltmenin mücadelesini vereceğiz. Sizler bu teşkilatın sancaktarları adına DÜRÜST Tümen’nin milletle buluşmasına vasıtalık edeceksiniz. Bildiğiniz üzere sorumluluğumuz elden Türkiye’yi kapsamıyor. Bu mücadelemiz bilcümle bitişik ve kıygın coğrafyalar üzere muteber. Bilinçli aynı şekilde cereyan ederek sorumluluklarımızı hesabına getireceğimize inanıyorum. Gelişigüzel kutlayacağımız kullanılmamış aynı yengi için sizlere güveniyorum” ifadelerini kullandı.

2023 seçimleri üzere geceli gündüzlü çalışmalara devam ettiklerini dile getiren Altınsoy, “Girilmedik istek, çalınmadık kapı bırakmadan çalışmalarımıza aleniyet vermeden devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere vermiş olduğu değeri ve önemi biliyoruz. Sizlerin çalışmalarıyla alay malay bizler birlikte halkımızla tıpkısı arada olmaya devam edeceğiz. Topluluk ve familya ilişkisi neyse, pekâlâ ev toplumun çekirdeğini oluşturuyorsa sizlerde DOĞRU Fırka ailesinin birer parçası olduğunuzu unutmayın. Bizler nazik tıpkısı ailenin neferiyiz. Önümüzdeki bu teferruatlı yolda halkımızın refahı, ülkemizin kalkınması ve devletimizin büyümesi amacıyla layenkati çalışmalarına bitmeme fail sizlere ve umum teşkilatımıza teşekkürlerimi candan iletiyorum. Cümle teşkilatlarımız ile davamız üzere canla başla uğraş etmeye devam edeceğiz. Muazzez milletimizin desteği, sizlerin gayreti ile 2023 seçimlerinde zafer Halk İttifakı’nın olacak” şeklinde konuştu.

DÜRÜST Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’un konuşmasının peşi sıra İl, İlçe, Kadın Kolları, İGM, Uray Meclis üyeleri ve mahalle başkanları kortej alarak, düzenleme çalışmaları, yerli talepler, hizmetler ve seçme tedbir çalışmalarıyla ait bellek ve önerilerini dile getirdi. – AKSARAY

Share: