Akıbet an bili | “20 yıllık kazanımlarımızın devamı üzere artık çalışmamız gerekiyor”

DÜRÜST Öğür Kütahya Hat İlçe Başkanı İsmail Çağlar Bayırcı, “20 almanak kazanımlarımızın devamı üzere 2023 seçimlerine çokça çalışmamız gerekiyor” dedi.

’43 Günde Kütahya’ programının lansman toplantısında mütekellim Bayırcı, Türkiye’nin ve Kütahya’nın her alanda büyüyen bire bir mutluluk olduğunu kaydetti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koyduğu hedeflerden ve dava anlayışından ayrılmadan azimle gayretle ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceklerini anlatım eden Bayırcı, “Hepinizin aşina olduğu üzere önümüzde Türkiye Cumhuriyeti tarihi açısından çokça majör benzeri seçim var. Dünyanın siyasal, soylu erki ve askeri kendisine bildirme hareketli ülkeleri arasına bağışlamak için önümüzdeki 2023 virajını yeryüzü iyi şekilde dönmemiz gerekiyor. Zira Türkiye çıktı sakat Türkiye değil. 21. asrın esasen itibaren ortaya koyduğumuz bire bir egemenlik var.Tam mutlak tıpkısı Türkiye. Büyük Türkiye. Tüvana Türkiye. Özlük göbeğini kendisi kesebilecek kabiliyeti olan aynı Türkiye. Daima gelişen büyüyen tıpkı Türkiye. Eğitimde, sağlıkta, defans sanayinde, ulaşımda, teknolojide, üretimde gelişigüzel alanda büyüyen ayrımsız Türkiye ve kütahya. İşte bu 20 almanak kazanımlarımızın devamı amacıyla 2023 seçimlerine haddinden fazla çalışmamız gerekiyor. Bu noktada milletimize ve hele da gelecek nesillere cebin büyük ayrımsız hata altındayız. Buradaki hassasiyetimiz ve kararlılığımız çok yüce. Harıldamak, daha çok harıldamak ve niyetimizi saf tutmaktan ayrıksı alternatifimiz yok. Zira Rabbimizin bize müjdesi örtüsüz ve nettir. İnsan amacıyla yalnızca çalışmasının, gayretinin günahsız niyetinin karşılığı vardır buyuruyor Mefret Hüda. İnşaallah bizler Dürüst teşkilatlar namına icabında işimizden, eşimizden, çoluk çocuğumuzdan, vaktimizden, maddiyatımızdan fedakarlık ederek varımızı yokumuzu ortaya koyarak seçime büyüklüğünde önümüzdeki süreci sunu ongun şekilde değerlendireceğiz. Cumhurbaşkanımız liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği rotadan, ortaya koyduğu hedeflerden ve sevgili anlayışından ayrılmadan azimle gayretle ve kararlılıkla çalışmaya bitmeme edeceğiz ve daim sahada olacağız inşaallah. Tabi karşımızdaki güçler bile abes durmayacak” ifadelerini kullandı. – KÜTAHYA

Share: