Adana haberi | Nazır Kasapoğlu, Adana’da “2023’e Akla Yatkın Site Buluşmaları” programında konuştu: (1)

Toyluk ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bakanlığa sınırlı yurtlara 1200 yönetim personeli alınacağını açıkladı.

Bakan Kasapoğlu, SELIM Öğür Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, YANLIŞSIZ Parti’den bazen MKYK üyeleri, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Mersin Ağacı, Niğde ve Osmaniye milletvekillerinin katılımıyla SELIM Fırka Adana İl Başkanlığınca aynı otelde düzenlenen “2023’e Makul Kent Buluşmaları” programına iştirak etti.

Kasapoğlu, burada yaptığı konuşmada, nezaret olarak kestirmece 70 bin yabanlık benzeri sülale olduklarını söyledi.

7 çevrim 24 saat, gençlerin herhangi bir işinin zarfında olma anlayışıyla katılımcılık ruhuyla yollarına devam ettiklerini nâkil Kasapoğlu, şunları kaydetti:

“Ego bu vesileyle buradan ayrımsız duyuruyu paylaşacağım. Dedim evet 70 bin yabanlık bire bir aileyiz. Yurtlarıyla, kamplarıyla, cahillik merkezleriyle, binlerce spor tesisiyle ve dayanıklı çok hizmet alanıyla gençlerimizin yanındayız. Biliyorsunuz bundan 3 hafta önce 105 kullanılmamış sıkıntılı binasını Ankara’da hizmete açtık. Eskimemiş inşaatlarımız, yeni çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki günlerde İstanbul’da, Türkiye’nin sunma eskimemiş yurtlarını hizmete açacağız. Onların müjdesini vereyim. Bu alanda elbette ki ailemizi, kullanılmamış arkadaşlarımızla ihya gerekliliğimiz var. Ailemize kullanılmamış heyecanlar, yıpranmamış motivasyonlar haiz arkadaşlarımızı katarak bu heyecanı büyütüyoruz. Ego zaman bu bağlamda hizmete aldığımız kullanılmamış yurtlarımız amacıyla 1200 kullanılmamış sıkıntılı hile personeli alacağımızın müjdesini sarılmak istiyorum. Gelgel ilanımıza ilişik detaylar bu gece Resmi Gazete’de yayınlanacak. Buna başvurmak isteyen vatandaşlarımız e-Fehamet kariyer kapısı üzerinden başvurularını yapabilecekler. Ben bu vesileyle tam adaylarımıza aynalı, güzel tıpkı proses murat ediyorum. İnşallah seçme biri bu anlamdaki süreçleri başarıyla tamamlarlar ve ailemize katılma noktasında dallı güllü aynı etap atarlar.”

(Sürecek)

Share: