Acımasız başbuğ nükleer benzeri saldırış durumunda hedeflerindeki iki ülkeyi açıkladı: Haritadan sileriz

Rusya, ESIR’ye yaptığı nükleer uyarıdan saatler sonradan düğmeye bastı. Önemli nükleer tatbikatla tamlık dünyaya zılgıt veren Rusya’dan dünyayı ayağa kaldıran bire bir izah geldi. İngiliz Daily Mümasil gazetesinde düzlük düz habere göre, Rus mezun Rusya’nın hedefindeki iki ülkeyi açıkladı. Albay Igor Korotchenko, çekirdeksel bir savaşın İngiltere ve MEMLUK’yi haritadan sileceğini söyledi.

“MACRON BU MACERAYA KATILACAK BİRİ Mİ BİLMİYORUM”

Acımasız çap medyasına konuşan Zalim Miralay şu ifadeleri kullandı: “Rusya’ya geçmiş nükleer saldırıyı ki başlatabilir? ÇAKER ve İngiltere. Macron bu maceraya katılacak biri mi bilmiyorum… Asıl düşmanlarımızın kim olduğunu ve onları neyin beklediğini göstermemiz çok önemliydi.”

“BU TATBİKAT DEĞİL KÖK BİR FARIZA OLSAYDI…”

Korotchenko, “Bu ayrımsız tatbikat değil köken benzeri fariza olsaydı, İngiltere Atlantik Okyanusu’nun altında kalacaktı ve Amerika Müttehit Devletleri hesabına Joseph Stalin’in adını haiz yeni aynı deniz boğazı olacaktı” dedi.

“ŞAYET VURULURSAK BAYAĞI YAPACAĞIMIZ MADDE BU”

Acımasız Miralay sözlerine şöyle devam etti; “Plan gönderildi. Bu, uyandırmalı getirmeli ve zihinlerini temizlemelidir. Bu nükleer tıpkısı şantaj değil. Eğer vurulursak aşaği yapacağımız öz bu.”

PUTİN’DEN DÜNYAYA KEMIKSIZ FIKIR: RİSK ÇOKÇA EFDAL

Kremlin’den geçkin yapılan açıklamada, ” Vladimir Putin’in önderliğinde kişmiri, bahir ve çekicilik stratejik caydırıcı güçlerle balistik ve ezgi füzelerinin fırlatmalarının gerçekleştirildiği tıpkı tatbikat düzenlendi’ denildi. Zalim fehamet televizyonu Putin’in tatbikatları ayrımsız taharri odasından izlediğini anları ekranlara getirdi. Bire Bir açıklamada ‘Mühim caydırıcı güçlerin eğitimi sırasında öngörülen görevler bütün olarak tamamlandı. Tüm füzeler hedeflerine ulaştı’ ifadelerine üstelik meydan verildi. Haberin Devamı Tuh-95 ayrıntılı menzilli uçakların üstelik meydan aldı tatbikatı takip fail Putin, ‘bölgesel ve küresel anlamda çatışma potansiyeli haddinden fazla yüksek” ifadelerini kullandı.

Share: